Futbol Amatör

Mustafa Ataş ve Ali Ekber Aksu’dan Çekmeköy Bld. Alemdağspor’a destek

Mustafa Ataş ve Ali Ekber Aksu’dan Çekmeköy Bld. Alemdağspor’a destek

Mustafa Ataş ve Ali Ekber Aksu’dan Çekmeköy Bld. Alemdağspor’a destek

 AK Parti İstanbul 1. Bölge bir önceki Milletvekili Mustafa Ataş ve Aksu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ekber Aksu’dan .Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor’a maddi manevi destek geldi.

Grubunu şampiyon olarak tamamlayarak Bölgesel Amatör Lige yükselme maçlarını oynayan Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor’un Kulüp Başkanı Tuncay Meriç ve Teknik Sorumlusu Aydın Dursun’un katıldığı görüşmeden çok mutlu olduklarını açıklayan Mustafa Ataş ve Ali Ekber Aksu yaptıkları ortak açıklamada “ Öncelikle Bölgesel Amatör Lig yolunda mücadele eden Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor’a şampiyonluk yolunda başarılar diliyoruz. Biz üzerimize düşen görevi yerine getirmenin mutluluğu içerisindeyiz. İnşallah verdiğimiz destek kulübümüze uğurlu gelir ve hedeflenen şampiyonluğa ulaşılır” dediler.

Hoş sohbetlerin yaşandığı görüşme sonunda Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor Kulüp Başkanı Tuncay Meriç, misafirperverliğinden ve yaptığı desteklerden dolayı AK Parti İstanbul 1. Bölge bir önceki Milletvekili Mustafa Ataş ve Aksu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ekber Aksu’ya teşekkür ederek üzerlerinde isim ve memleket plakalarının yazılı olduğu forma ve plaket takdim etti. Ziyaret çekilen fotoğrafların ardından sona erdi.

Haber : Murat Nazik


HABERİ PAYLAŞ
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ