Futbol Amatör

Galatasaray Taçspor Futbol Akademisi ‘Profesyonel’ Eğitim veriyor

Galatasaray Taçspor Futbol Akademisi ‘Profesyonel’ Eğitim veriyor

Galatasaray Taçspor Futbol Akademisi ‘Profesyonel’ Eğitim veriyor

Faaliyetlerini Ataşehir’de sürdüren Galatasaray Taçspor Futbol Akademisi, eğitimlerine akademisyen kadrosuyla son sürat devam ediyor.

Sporu yaşam biçimi haline getirerek mutlu, kendine güvenen çocukların yetişmesini sağlamayı misyon, kaynakları etkin ve verimli kullanarak kaliteyi, memnuniyeti maksimum düzeyde tutmayı amaçlayan Galatasaray Taçspor Futbol Akademisi, profesyonel hizmet anlayışla gençlerin gelişimine katkıda bulunuyor.

Tüm yaş gruplarında sporcuların gelişimlerini arttırmak için Akademi mezunu antrenörler ile hizmet veren Futbol Okulu, yetiştirdiği bir çok oyuncusu profesyonel liglerde oynayan UEFA B Lisans sahibi Teknik Direktör Ersin Atasoy ve Altyapı Sorumlusu Ender Sevindik’ın önderliğinde çalışmalarına devam ediyor.

Galatasaray Taçspor Futbol Akademisine büyük ilgi var 

Galatasaray Taçspor Futbol Akademisi Sorumlusu Ender Sevindik yaptığı açıklamada “ Futbol Akademisi olarak öncelikle çocukların erken yaşlarda futbolla tanışmalarını sağlıyoruz. Daha sonra Akademisyen hocalarımızın kontrolünde çocukların küçük yaşlarda sistemli ve disiplinli çalışmalar sonucunda futbol eğitimi almalarına yardımcı olmak, bedensel, zihinsel, psikolojik, sosyal ve kültürel olarak gelişimlerini sağlamalarına yardımcı olmak, sosyal yaşamda kendi kendilerine yetebilen, topluma yararlı bireyler olarak kazandırılmasına katkıda bulunmak, çocuklara futbol oyununu sevdirmek, Galatasaray Taçspor sevgisini ve ruhunu aşılamak, Futbol okullarımızdaki yetenekli çocukları tespit etmek ve bu yetenekleri futbol yarışmacı takımlarımızın hizmetine sunmak, başlıca görevlerimizdendir.” Dedi.

Akademisyen uzman kadromuzla hizmet veriyoruz

Galatasaray Taçspor Futbol Akademisi Yavuz Çelen Koordinatörlüğü’nde Akademik hocalar Ersin Atasoy, Ender Sevindik, Yiğit Metin Bilgin ve kaleci hocası Uğurcan Taylan nezaretinde eğitimler vererek 07 – 15 yaş grubu öğrencileri Türk futboluna kazandırmaya çalışıyor.

Ataşehir İlçesi, Küçükbakkalköy Mah. Hıfzı Özcan Cd. No 28 / Galatasaray Taçspor Tesislerinde 12 Ay futbol eğitimi veren Galatasaray Taçspor Futbol Akademisi, her gün büyüyen katılımlarla bölgenin en büyük ve en saygın futbol akademisi olmayı hedefliyor.

Galatasaray Taçspor Futbol Akademisi Kayıtları devam ediyor.

Kayıt ve Detaylı Bilgi için : (0535) 291 82 62 (Ender Hoca)

Haber : Murat Nazik


HABERİ PAYLAŞ
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ