Kayıt
Futbol Amatör

Çavuşbaşıspor’dan muhteşem şampiyonluk gecesi

Kayıt
Çavuşbaşıspor’dan muhteşem şampiyonluk gecesi

Çavuşbaşıspor’dan muhteşem şampiyonluk gecesi

Beykoz İlçesinde 2023-24 Sezonunda A Takım düzeyinde Şampiyonluk yaşayan tek takım olan Çavuşbaşıspor müthiş bir gece ile şampiyonluğunu kutladı.

Çavuşbaşı Kasrındaki Şampiyonluk Gecesi programına katılım yoğun olurken Beykoz Belediye Başkan Adayları Ak Parti Adayı ve Mevcut Belediye Başkanı Murat Aydın, Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler ile Yeniden Refah Partisi Adayı Mustafa Kazım Alpay geceye katılan isimler oldular.

Cumhur İttifakı Beykoz Paydaşlarından MHP İlçe Başkanı Emre Çömlekçi ekibi ile programda katılım sağladı. Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Mehmet Yorulmazlar, ilçenin değişik spor kulüplerinden, Başkan ve Yöneticiler ile çok sayıda Çavuşbaşı Sakini programda bulunanlar arasında idi.

Programda konuşma yapan Çavuşbaşı Spor Kulübünün Başkanı Yaşar Şahin kısa bir selamlama ve katılım sağlayanlara teşekkür konuşması yaparken ardından Beykoz Belediye Başkan Adayları Murat Aydın, Alaattin Köseler ve Mustafa Kazım Alpay’de birer konuşma yapıp Çavuşbaşıspor’un şampiyonluğunu kutladı.

Gecede Çavuşbaşıspor’un şampiyonluk hikayesinin anlatıldığı bir de barkovizyon gösterimi yapıldı. Çavuşbaşı Spor Kulübü Teakwando Takımı sporcularının yaptığı gösteri ve son selamlamada açtıkları Filistin Bayrağı katılımcılardan büyük alkış aldı.

Çavuşbaşı Spor Kulübünün Şampiyonluk Kutlamasında kulübe sponsorluk yolu ile destek olan isim ve firmalara teşekkür plaketleri ise Belediye Başkan Adayları tarafından taktim edildiler.

Gecenin finalinde ise Karadeniz Müziğinin güçlü seslerinden Recebim katılımcıları horona doyuran bir konsere imza attı.

Talip Ercan / Erha – BeykozHABERİ PAYLAŞ
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ