Kayıt
Futbol Amatör

İstanbul Süper Amatör Lig 10. Hafta Hakemleri belli oldu

Kayıt
İstanbul Süper Amatör Lig 10. Hafta Hakemleri belli oldu

İstanbul Süper Amatör Lig 10. Hafta Hakemleri belli oldu





İstanbul’da 2-3 Aralık tarihlerinde oynanacak Süper Amatör Lig 10. hafta maçlarını yönetecek Hakemler, İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.

2 ARALIK CUMARTESİ

2. Grup
14.30 Küçükköyspor-Taşolukspor (Küçükköy)  Deniz Dilşen
14.30 Tuzla Şifaspor-Cevizli Anadoluspor (Küçükköy)  Mehmet Ali Şöhmelioğlu
14.30 Yeniköyspor-Selamsızspor (Çayırbaşı)  Şenol Bektaş
14.30 Gazi Mahallesi-Çekmeköy Bld (Gazi Mah)  Mustafa Demir
14.30 Gültepespor-B.Gümüşhanespor (Y.Kemal)  Ahmet Talip Aslan
–.– Kestanelikspor-Leventspor 0-3 h

4. Grup
12.30 İstinyespor-B.Çekmece Bld (Çayırbaşı)  İsmail Mece
12.30 Sancaktepe FK-1877 Alemdağspor (Özel İadare)  Berkay Tezel
14.00 Öz Karacaahmetspor-Trabzon 1453 (Selimiye)  Mustafa Cem Büyük
14.30 İst.Gümüşhanespor-Y.Esnafspor (Yeşilce)  Oğuzcan Duran
14.30 Bakırköyspor-İzzetpaşaspor (Bakırköy 2)  Erhan Sargın




6. Grup
10.45 Çayırbaşıspor-THY (Çayırbaşı)  İsmail Barkın Özsavlu
14.30 25 Çatspor-Kuştepespor (Cebeci)  Hatem Yarar
14.30 Orhanlıspor-T.Tayfunspor (Orhanlı)  Barş Kaan Doğancı
14.30 Ortaçeşmespor-Kağıthanespor (Beykoz)  Ege Doruk
15.00 Üsküdar Anadolu-Mesudiyespor (Beylerbeyi)  Ulaş Can Köylü

8. Grup
14.00 Küçükayasofyaspor-Kartaltepespor (Yenikapı)  Gürcan Bayraktar
14.30 Denizköşklerspor-Gaziosmanpaşaspor (Avcılar)  Enes Ömer Beşirlioğlu
14.30 Kocasinanspor-Çamlıcaspor (Özel İdare)  Göksu Sayın
14.30 T.Bereketlispor-Kavacıkspor (Yeşilova)  Fikret Hakan Abay
14.30 T.Kültürspor-Başakşehirspor (Merkezefendi)  Muhammed Enes Batur




3 ARALIK PAZAR

1. Grup
12.30 Yeşilköyspor-Üsküdar AŞ (Bakırköy 2)  Ruken Dağ
14.30 Taşlıtarlaspor-Sultangazispor (Küçükköy)  Emine Öz
15.00 B.Yeşilbağlarspor-Yeşil Ilgazspor (Bulvar)  Recep Buğra Demirci
16.00 Dudulluspor-Gürpınarspor (Dudullu)  Cihat Şamil Ulutaş
–.– Şirintepespor-B.Kartalspor 3-0 h
–.– S.Kartalspor-S.Yavuzselimspor 3-0 h

3.Grup
14.30 Tahtakale Kartalları-Eroğluspor (Avcılar)  Abdülkadir Düzgün
14.30 İstiklalspor-Bayburt 1918 FK (Bakırköy 2)  Ertuğrul Yolcu
14.30 İst.Es.Orduspor-Anadolu Hisarı İY (Şenlikköy)  Hatem Yarar
–.– İst.Esnafspor-K.Çekmece İY 0-3
–.– Yeldeğirmenispor-Kuruçeşmespor 0-3 h




5. Grup
14.00 Şilespor-Galataspor (Şile)  Sinan Demir
14.30 B.Olimpikspor-Bulancakspor (Özel İdare)  Büşra Aydoğdu
14.30 Batı Trakyaspor-B.Teknikspor (Merkezefendi)  Mehmetcan Güler
15.00 Bağlarbaşıspor-Gülsuyuspor (Beylerbeyi)  Mertcan Tubay
17.00 Modafen-Paşabahçe (Alemdağ)  Yunus Emre Bolat

7. Grup
10.45 Nartspor-Ortaköyspor (Bakırköy 2)  Ali Eren Talu
11.30 Çekmeköyspor-Ayazağaspor (Alemdağ)  Halil İbrahim Ekmekçi
12.30 Merkezefendispor-Beykoz İY (Merkezefendi)  Oktay Koçak
14.30 Cankurtaranspor-Avcılarspor (N.Sevik)  Ali Bilen
15.00 Güzelcespor-Bafraspor (Güzelce)  Gökhan Tezgel



HABERİ PAYLAŞ
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ