Futbol Amatör

İstanbul Mesudiyespor Altyapısı Metin Yılmaz ile devam ediyor

İstanbul Mesudiyespor Altyapısı Metin Yılmaz ile devam ediyor

İstanbul Mesudiyespor Altyapısı Metin Yılmaz ile devam ediyor

İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden İstanbul Mesudiyespor’da 2023-2024 sezonunda da altyapı takımları teknik sorumluluğu görevi Metin Yılmaz’a verildi.

Spor Yönetimi bölümü mezunu olan antrenör Metin Yılmaz aynı zamanda Atatürk Üniversitesi Egzersiz ve Spor Bilimleri dalında da akademik kariyerine devam etmekte.

Geçtiğimiz yıl dört altyapı kategorisinde lige katılım sağlayan Ümraniye temsilcisi bu yıl tam yedi alt yaş kategorisinde liglere katılım sağlayacak. Ayrıca kadın futbolunda da söz sahibi olmak isteyen İstanbul Mesudiyespor’da hedef U17 ve kadınlar 3.Ligi seviyesinde de bu sezon liglere katılım sağlamak.

Teknik Sorumlu Metin Yılmaz yapmış olduğu açıklama da; “Futbol Şube Sorumlusu ve Altyapı Koordinatörümüz Erdal Tiryaki ile birlikte iki sezondur güzel bir altyapı sistemi kurduk. Değerli altyapı hocalarımızla birlikte her sezon üzerimize koyarak ilerliyoruz. Öncelikli hedefimiz topluma yararlı, ahlaklı sporcu bireyler yetiştirmek. Diğer bir hedefimiz de ilerleyen dönemlerde kendi öz kaynaklarımızdan çıkardığımız futbolcular ile kendi kendine yeten bir kulüp olmayı hedefliyoruz. Artık her geçen gün amatör kulüpler maddi açıdan çok zorlanıyor. Bununla başa çıkmanın yolu da altyapıdan geçiyor. İnşallah iki sezon içerisinde A takımımız da kendi bünyemizden yetişen futbolcularımız forma giyecek. Böylece kulüp anlamında da maddi yükümüzü epey hafifletmiş olacağız.

Yeni sezonun tüm takımlarımız ve futbolcularımız için hayırlı olmasını temenni eder,centilmence ve sakatlıksız bir sezon geçirilmesini temenni ederim.”

Futbolamator.comHABERİ PAYLAŞ
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ