Kayıt
Futbol Amatör

Bülent Kanıyılmaz Girne Gençlikspor’a sponsor oldu

Kayıt
Bülent Kanıyılmaz Girne Gençlikspor’a sponsor oldu

Bülent Kanıyılmaz Girne Gençlikspor’a sponsor oldu

Sporun ve Sporcunun dostu Entegre Harç A.Ş. Genel Müdürü Bülent Kanıyılmaz, Maltepe İlçesi Amatör takımlarından Girne Gençlikspor’a sponsor oldu.

Girne Gençlikspor Teknik Sorumluları Halil Şahinoğlu ve Hasan Hüseyin Çadırcı her zaman yanlarında olan Bülent Kanıyılmaz’a destekleri için teşekkür ederek forma takdim ettiler.

 “Girne Gençlikspora destek olmaktan dolayı çok mutluyum”

Bülent Kanıyılmaz yaptığı açıklamada “ Sporun ve Sporcunun dostu olarak Girne Gençlikspor’a sponsor olarak destekte bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Geleceğin futbolcularını yetiştirerek büyük emekler veren Kulübümüz Girne Gençlikspor’a kıymetli yöneticilerine, hocalarına ve futbolcu kardeşlerime üstün başarılar dilerim. Her zaman yanlarında olarak imkanlar doğrultusunda desteğime devam edeceğim” dedi.

 Girne Gençlikspor Teknik Sorumluları Halil Şahinoğlu ve Hasan Hüseyin Çadırcı yaptıkları açıklamada ” Maltepe İlçemizde geleceğin minik futbolcularına sporla tanıştırmak ve spor yaptırmak amacında olan Girne Gençlikspor’a içinde bulunduğu dönemde yardım eli uzatarak sponsor olan Bülent Kanıyılmaz beye teşekkürü bir borç biliriz. İlçemizde Amatör futbola destek veren böylesine sporsever firma ve kurumların artmasını temenni ediyoruz “dedi.

Futbolamator.com


 

HABERİ PAYLAŞ
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ