Futbol Amatör

Beykoz Çavuşbaşıspor A takımı için seçme yapacak

Beykoz Çavuşbaşıspor A takımı için seçme yapacak

Beykoz Çavuşbaşıspor A takımı için seçme yapacak

Ramazan Sökmez ile anlaşmaya varan Çavuşbaşıspor, A Takım çalışmalarının yanı sıra alt yapı çalışmalarına da hız verdi.

Yeni sezona farklı baktıklarını ve bu farklı bakışta Ramazan Sökmez’in etkisi olduğunu ifade eden Çavuşbaşı Spor Kulübü Başkanı Yaşara Şahin, Dost Beykoz’a bir açıklama yaptı.

“Yeni sezona çok farklı bakıyoruz. Tabii ki bunda Ramazan Sökmez gibi yetenekli futbolcu avcısı ve kamuoyunda seslendirilen diğer bir lakabı ile Kupa Canavarı bir isimin bünyemize dahil olmasının etkisi büyüktür” diye konuşan Şahin, A Takım düzeyinde hedeflerinin bu sezon TFF Bölgesel Lig olduğunu hatırlattı.

Başkan Şahin, “Bu kapsamda takıma transfer edeceğimiz oyuncular ile ilgili ciddi temaslar içerisindeyiz. Öte yandan A Takımımız için 2000-2005 Yılları arasında yer alan futbolcular için seçme yapma kararı aldık. Bu kapsamda 6 Ağustos Cumartesi günü Çavuşbaşı Stadında Saat 19.00’da isteklileri bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Teknik Sorumlusu Ramazan Sökmez’de açıklamasında, Çavuşbaşı’nda ilgiyle karşılandığını ve uzun bir sürenin ardından ilk kez farklı bir kulüpte göreve başladığını söyledi.

“Her yeni başlangıçlar, yepyeni umutları ve hedefleri de beraberinde getirmekte. Yeni sezon için çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzde uzun bir maraton olacak, bunun için alternatifi bol bir kadro oluşturmak istiyoruz.” diye konuşan Sökmez, “diğer yandan bu mücadele sürecinde bizimle birlikte olacak futbolcu adaylarını da yapacağımız seçme ile belirleyeceğiz. Ben geniş bir katılım ve talebin olmasını bekliyorum” ifadelerine yer verdi.

Talip Ercan

HABERİ PAYLAŞ
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ