Futbol Amatör

İstanbul SAL’da kuralar çekildi

İstanbul SAL’da kuralar çekildi

İstanbul SAL’da kuralar çekildi

İstanbul’da 2021-2022 futbol sezonu Süper Amatör Lig kuraları Orhan Saka Amatörler evinde çekildi.

30-31 Ekim 2021 tarihinde başlayacak olan Süper Amatör Lige 101 takım katılarak 9 grupta mücadele edecek.

Covid önlemleri sebebiyle Kulüpler Birliği Başkanlarının katıldığı kura çekimi aşağıdaki gibi oluştu.

1. GRUP

1 Altıntepsispor

2 Akşemsettin Parsellerspor

3 Kilyosspor

4 Ataşehir Çamolukspor

5 İstanbul&Esenyurt Orduspor

6 Yeşilova Esnafspor

7 Orhanlıspor

8 Hadımköyspor

9 Çekmeköy Bld Alemdağspor

10 Aksarayspor

11 Büyükçekmece Mimarsinanspor

12 Ortaçeşmespor

2. GRUP

1 Leventspor

2 Batı Trakyaspor

3 Yücespor

4 Denizköşklerspor

5 İstanbul Gümüşhanespor

6 Şehreminispor

7 Şafakspor

8 Kumburgazspor

9 Beylikdüzüspor

10 Bayrampaşa Teknikspor

11 Kurtköyspor

12 Soğuksuspor

3. GRUP

1 Bayrampaşa Tunaspor

2 İstanbul Mesudiyespor

3 Gaziosmanpaşaspor

4 Mecidiyeköyspor

5 Valide Tayfunspor

6 Kulaksız Okspor

7 Kanlıcaspor

8 Kestanelikspor

9 Söğütlüçeşmespor

10 Balatspor

11 Bahçelievlerspor

4. GRUP

1 Küçükçekmecespor

2 Kartalspor

3 Gülsuyuspor

4 Avcılar Belediyespor

5 Sancaktepespor

6 Şirintepespor

7 Dikilitaşspor

8 Çubukluspor

9 Ferahevlerspor

10 Başakşehirspor

11 Yeldeğirmenispor

5. GRUP

1 Çıksalınspor

2 Yahya Kemalspor

3 Yenibosnaspor

4 Feriköyspor

5 Başakşehir Kartalspor

6 Yamanspor

7 Paşabahçespor

8 İFA

9 Taşolukspor

10 Tunusbağıspor

11 Kartaltepespor

6. GRUP

1 Bağlarbaşıspor

2 Pazariçi Köprülüspor

3 Kuştepespor

4 Çakmakspor

5 Büyükçekmece Mimarobaspor

6 Çavuşbaşıspor

7 İstanbul Bulancakspor

8 Kartalgücü

9 Piyalepaşaspor

10 Çeliktepe Ümitspor

11 Rumeli Kavağıspor

7. GRUP

1 Galata SK

2 Bahçelievler Olimpikspor

3 İstinyespor

4 Tuzla Şifaspor

5 Haliçspor

6 Küçükköyspor

7 Gümüşsuyuspor

8 Çamlıcaspor

9 Esenler Tokatspor

10 Marmara Karayolları SK

11 İstanbul Bafraspor

8. GRUP

1 İkitelli Köyiçi SK

2 Beylerbeyispor

3 Sekbanlarspor

4 Kartal Yunusspor

5 Gültepespor

6 Albayrakspor

7 Gökçealispor

8 Fatih Mimarsinanspor

9 Yeni Ufukspor

10 Kocasinanspor

11 Ayazağaspor

9. GRUP

1 Büyükçekmece Belediyespor

2 Cankurtaranspor

3 Selimiyespor

4 Şehzadebaşıspor

5 Okmeydanı Fetihspor

6 Yeşil Esenyurtspor

7 Kağıthanespor

8 Muratbeyspor

9 İstiklalspor

10 Küçükçekmece İdman Yurdu

11 Havataşspor

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ