Futbol Amatör

İçerenköy İdman Yurdu’ndan görkemli açılış

İçerenköy İdman Yurdu’ndan görkemli açılış

İçerenköy İdman Yurdu’ndan görkemli açılış

İstanbul 1. Amatör Lig ekiplerinden İçerenköy İdman Yurdu’nun 2021-2022 yeni sezon açılışına sporcular ile birlikte sporcu aileleri, siyasetçiler ve 4 futbol kulübünün Yönetim Kurulu Üyeleri katıldılar.

Ataşehir temsilcisi İçerenköy İdman Yurdu yeni sezonu görkemli bir törenle açtı. Şölen havasındaki açılışa İçerenköy İdman Yurdu, Ataşehir Yoncaspor, Ferhatpaşaspor, İstanbul Ataşehir Kulüplerinin sporcularının yanı sıra sporcu aileleri de katıldılar.

Ataşehir’deki Prof.Dr. Necmettin Erbakan Parkında yapılan açılışa ayrıca, Kadıköy eski Gençlik Spor Müdürlüğü, İstanbul Gençlik ve Spor eski İl Müdürlüğünün yanı sıra, Niğde Milletvekilliği de yapan İYİ Parti Genel Başkan Danışmanı Vedat Bayram ile birlikte, İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Ayşe Öner, İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı Mert Kar ve Yönetim Kurulu, İYİ Parti ilçe ilçe Başkan Yardımcısı Seda Kemerci, Ataşehir İlçe Gençlik Spor Müdürü Özge Çankaya, İYİ Parti İlçe Genel İdare Kurulu üyesi Dursun Çolak,  CHP Ataşehir İlçe Başkanlığından bir heyet, İçerenköy Mahalle Muhtar Sırma Doğru, Ferhatpaşa Mahalle Muhtarı Murat Bozkuş ve Çıksalınspor Başkanı ve TASKK Yönetim Kurulu Üyesi Fikret Sivri katıldılar.

İYİ Parti Genel Başkan Danışmanı Vedat Bayram açılışta yaptığı konuşmada, başarılı futbolcular yetiştirmenin önemini vurgularken, ahlaklı futbolcular yetiştirmenin çok daha değerli olduğunu söyledi ve İçerenköy İdman Yurdu Başkanı Ali Akın ve Yönetim Kurulu Üyelerinden özgüyle söz etti.

Ataşehir Antrenörler Derneği ve Ataşehir Spor Kulüpleri Platformu Başkanlığının yanı sıra, İçerenköy İdman Yurdu Başkanlığı da yapan Ali Akın, ailesi ile birlikte konuklarla tek tek ilgilendi.

İstiklal Marşının hep birlikte okunması ve saygı duruşunun ardından başlayan tören, plaket takdiminin ardından konuşmalar ile devam etti. 60 dakika süren açılış töreni, U12 ve U14 takımlarının gösteri maçları ile son buldu.

Ali Kemal Demir – Murat Nazik

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ