Futbol Amatör

Geleceğin Yıldızlarını Yetiştiriyoruz

Geleceğin Yıldızlarını Yetiştiriyoruz

Geleceğin Yıldızlarını Yetiştiriyoruz

2019 – 2020 sezonunda şampiyon olarak Kadınlar 1.Lig’e yükselmenin mutluluğunu yaşayan, ancak yaşanan pandemi koşulları nedeni ile liglere katılamadıklarını belirten Dudulluspor’un başarılı Kadın Takımları Teknik Sorumlusu Ekrem Taslak, yeni sezon için genç bir ekiple çalışmalara başladıklarını söyledi.

Taslak yaptığı açıklamada “ Federasyonun Nisan ayında Turkcell sponsorluğunda Kaınlar 1. Ligini Antalya’da turnuva şeklinde oynatması bizi biraz mutlu etsede, turnuva öncesi yapılan PCR testlerde 10 oyuncumuzun pozitif motivasyonumuzun bozulmasına neden oldu. Genç ve tecrübesiz bir kadro ile oynamamıza rağmen oyuncularımın istekli oyunu ve azmi bizleri gururlandırdı. Milli Takım Teknik ekiplerinin bizleri takip etmesi doğru yolda olduğumuzu bir kez daha gösterdi.

Kadınlar 1. Liginin en genç takımı Dudulluspor

16 takımın katıldığı turnuvada 18.6 yaş ortalaması ile En Genç ve Gelecek Vaat eden Takım olmamız bizleri çok mutlu etti. İyi hazırlanıp eksik gittiğimiz turnuvada 7 oyuncumuzun Milli takım Kamplarına davet edilmesi camiamızı sevince boğdu. Haziran ayına yapılan U17 ve U19 Milli Takım kamplarına 10 oyuncumuzu göndererek kırılması güç bir rekorun sahibi olduk.

Çalışmaya kazanmaya ve kazandırmaya devam edeceğiz

Şartlar zor olsa da biz çalışmaya üretmeye devam ediyoruz, edeceğiz. Çünkü biz Geleceğin Yıldızlarını Yetiştiriyoruz. Kadın futbolunda artık bir marka haline gelen, ürettikleri ile taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan bir takımın teknik sorumlusu olmaktan ve bu sağlam binanın her taşında emeği olmaktan gurur duyuyorum. Dudulluspor olarak Çalışmaya kazanmaya ve kazandırmaya devam edeceğiz “ dedi.

Futbolamator.com

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ