Futbol Amatör

Sancaktepe’nin en güzel takımı kuruluyor

Sancaktepe’nin en güzel takımı kuruluyor

Sancaktepe’nin en güzel takımı kuruluyor

Sancaktepe ilçesi spor kulüplerinden Sancaktepe Gençlikspor kulübü kadın futboluna el attı.

Eski Bayan Milli futbolcu ve antrenör Emine Yılmaz teknik direktörlüğünde antrenmanlara başlayacak olan Sancaktepe Gençlikspor kulübü kayıt almaya başlarken, 2021- 2022 sezonundan itibaren altyapıdan başlayarak bayanlar liginde Sancaktepe ilçesini temsil edeceği bildirildi.

Antrenmanlarını haftanın 3 günü Şehit Yusuf Kenan MTAL Halı saha tesisinde yapacak olan Sancaktepe Gençlikspor Kulübünün Koordinatörlüğünü Erhan Bingöl yapıyor.

Bingöl : Bayan milli hocamız var

Sancaktepe Gençlikspor Kulüp Başkanı Erhan Bingöl “ İlçemiz Sancaktepe’de bir bayan futbol takımı kurmak istiyorduk. Bir türlü kuramadık. Kısmet bu güneymiş. Bundan sonra bayan futbolunu sevdirmek ve yaygınlaştırmak için elimizden geleni yapacağız. Nasıl erkek çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan korumak için spora çekiyorsak kızlarımızı da kafe gibi kötü ortamlardan uzak tutarak onlara sahip çıkacağız. Allah kısmet ederse yeni sezonda yıldızlar kategorisinde bayanlar ligine ilk adımımızı atacağız. Ailelerden de daha sağduyulu davranarak kız çocuklarının spor yapmalarını teşvik etmelerini, spora yönlendirmelerini bekliyoruz. Alanında Milli olmuş çok tecrübeli bir isim olan Emine Yılmaz ile anlaştık. Emine hocamız kızlarımızın gelişimi bilgilenmesi ve futbolcu olması için büyük şanstır. Hayallerinize kavuşmak ve lisanslı futbol oynamak istiyorsanız bizlere katılın. ” İfadesini kullandı.

Sancaktepe Gençlikspor kulübü kadın futbolu kayıtlarımız başlamıştır.

Bilgi ve iletişim için : 0541 924 2639 (Emine Yılmaz) – 0532 4199015 (Kulüp)

Yer : Şehit Yusuf Kenan MTAL Halı saha tesisi – Sancaktepe

Futbolamator.com

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ