Futbol Amatör

Ataşehirgücüspor yeni yönetimi kahvaltıda bir araya geldi

Ataşehirgücüspor yeni yönetimi kahvaltıda bir araya geldi

Ataşehirgücüspor yeni yönetimi kahvaltıda bir araya geldi

Olağanüstü Genel Kurulda Ataşehirgücü başkanlığına yeniden seçilen Serdar Uçar ve yönetim kurulu üyeleri, bu sabah düzenlenen kahvaltı program ile bir araya geldiler.

Örnek Mahallesi Ataşehir’de bulunan Mola Garden Cafe’de gerçekleştirilen kahvaltıya, Ataşehirgücüspor yönetim kurulu yoğun katılım gösterirken, Teknik ekip ve kulüp çalışanları tam kadro yer aldı.

Kulüp Başkanı Serdar Uçar’ın organize ettiği tanışma kahvaltısı üyelerin kendilerini tanıtması ile başladı. Daha sonra söz alan Ataşehirgücüspor Kulüp Başkanı Serdar Uçar “ Yeni yönetim ile birlikte bu sezon güzel işler başarmak istiyoruz. Bu sezon tüm takımlara başarılar diliyorum. Sporun yanında gençlerimizi sosyal aktivitelere sevk etmek istiyoruz. Kendilerini boşlukta bulup, sokakta vakitlerini boş geçiren gençlerimizi topluma ve spora kazandırmak gerekli. Uyuşturucu illetinden, kötülükten, uzak tutmak için gençlerimizi spor yapmaya teşvik etmeliyiz. Bir uğraşı olmalı gençlerin. Bu uğraş kendilerine veya başkalarına zarar verme olmamalıdır.

Kısa zamana tesis sorunumuzu çözeceğiz

2014 yılında kurulan kulübümüzün en büyük sorunu tesisin olmamasıdır. Kuruluşundan bu yana taşıma su ile değirmen döndüren Teknik Sorumlumuz Nurettin Sayan ve ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır. Ataşehirgücü kulübümüze en kısa süre içinde tesis kazandırmak en büyük görevimizdir. Bu konuda bizlere destek vererek her zaman yanımızda olan Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı ve Ataşehir Kulüpler Birliği Başkanı Sayın Ekrem Köse’ye çok teşekkür ederim “ dedi.

Kahvaltı programının son bölümünde Yönetim Kurulu arkadaşlarına tek tek teşekkür eden Başkan Uçar, yaklaşan yeni sezonun tüm amatör camiaya hayırlı olmasını diliyorum; ifadelerini kullandı.

Murat Nazik

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ