Futbol Amatör

Şilespor sezona ‘HIZ’lı giriyor

Kayıt
Şilespor sezona ‘HIZ’lı giriyor

Şilespor sezona ‘HIZ’lı giriyor

Yeni sezonda 1.Amatör lige özkaynak sporcuları ile girme planları yapan Şile’nin köklü takımı Şilespor tecrübeli Teknik Direktör Hasan Hız ile anlaştı.

Şilespor Kulübü lokalinde düzenlenen toplantıda biraraya gelen K. Tanju Altınay, Emin Karataş, Saim Göçmen, Zeki Keçeci, Mirsad Türker, Serkan Kapancı ve Savaş Çetin’den oluşan Şilespor Yönetim kurulu ve Teknik Direktör Hasan Hız her konuda anlaştıklarını açıkladılar.

Hasan Hız Şilespor’da çalışmaktan memnuniyet duyacağını belirterek Yönetim kuruluna teklifleri için teşekkür etti ve lig tarihinin belirlenmesi ile birlikte çalışmalara başlayacaklarını ifade etti.

Şilespor Kulübü Başkanı K.Tanju Altınay ise Hasan Hız hocamızı tanıyoruz altyapıya verdiği önemi biliyoruz, bu yönde çalışma yürüyeceğiz alınan karar her iki taraf içinde hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Hasan Hız kimdir?

Futbolcularla kurduğu başarılı iletişim, gençlere verdiği önem ve oynattığı olumlu futbolu ile tanınan Hasan Hız 15 Şubat 1970 Erzincan doğumlu. Teknik Direktörlüğe ilk olarak 2008 yılında İstanbul Kastamonuspor’da başladı. 3 yıl bu kulüpte çalışan deneyimli teknik adam daha sonra sırası ile Çamlıcaspor, Tunusbağıspor, Özkaracaahmetspor, Taşdelenspor, Gümüşsuyuspor, Sancaktepe Belediyespor, Sancaktepespor, Sarıgazispor ve İçerenköy İY takımlarında görev yaptı.

Murat Nazik

HABERİ PAYLAŞ
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. TOLGA HIZ dedi ki:

    Allah Utandırmasın , Şile Sporun HIZ ‘lı yükselişi uzun yıllar devam edecek inşallah

BİR YORUM YAZ