Futbol Amatör

Sebat Gençlik Kongre yaptı Başkanı seçti hedef 3.Lig

Kayıt
Sebat Gençlik Kongre yaptı Başkanı seçti hedef 3.Lig

Sebat Gençlik Kongre yaptı Başkanı seçti hedef 3.Lig

Trabzon’un Bölgesel Amatör Ligdeki temsilcilerinden Sebat Gençlikspor’da yapılan Olağan Genel Kurul’da Başkanlığa oy birliği ile Cemil Kalkışım seçildi.

1923 yılında kurulan ve bir dönemler Süper Ligde mücadele eden, daha sonra ise Kulübün adını değiştirerek Sebat Gençlikspor yapan kırmızı-beyazlıların Akçaabat Erol Günaydın Sanat Merkezinde yapılan Kongrede Halil Erol da yönetim kuruluna seçildi. Kongreye katılan bir önceki Başkan Erkan Kaynar da yeni yönetime destek mesajları vererek “birlik-beraberlik içinde takımımızı yeniden Profesyonel Liglere döndüreceğiz” dedi.

Kongreye, Milletvekili Adnan Günnar, Milletvekili Hüseyin Örs, Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, İlçenin siyasi partilerinin Başkanları ve Trabzon ve 10 yıl Mecliste görev yapan eski Milletvekili Dr. Ali Kemal Başaran ile Trabzon ASKF Başkanı Cahit Erdem katıldılar.

İddialı bir yönetim oluşturuldu
Yeni sezonda hedefini 3.Lig olarak belirleyen Sebat Gençlikspor’da yeni yönetim şu isimlerden oluşuyor: Cemil Kalkışım (Başkan), Aydın Bozkurt, Sebahattin Alemdar, Halil Erol, Bülent Cumur, Ali Sivrikaya, Cengiz Sami Kırandı, Ahmet Murat Baş, Onur Cumur, İlhan Günaydın, Suat Akdeniz, Hakan Armutcu, İsmail Şirin, Kasım İlbal Cinemre, Osman Bulut, Murat Güngör, Emre Bulut, Erdal Akkol, Arda Yılmaz, Erol Kuzur, Seçkin Gümüş, Mustafa Emre Filiz, İlker Komar, İlki Yılmaz ve Salih Çolak. Adil Yılmaz, Erol Uzun ve Fatih Olgun Disiplin Kurulu Asil Üyeliğine, Yıldırım Şimşek, Hüseyin Gül ve Ziya Pehlivan da Disiplin Kurulu Yedek Üyeliğine seçildiler.

Erol: Eski güzel günlere döneceğiz
İstanbul’da Fatih ilçesindeki köklü camialardan Gayretspor’un Genel Kaptanı ve Teknik Sorumlusu olarak spora önemli hizmetleri geçen Halil Erol, Sitemize yaptığı açıklamada, “Memleketim Trabzon’a ve Akçaabat’a hizmet etmek bizim için gurur meselesidir. Bizim memleketimizin takımına yönetici olmamıza vesile olan Akçaabatlılar Vakfı Başkanı Yaşar Erbaşaran’a, Akçaabatlılar Platformu Onursal Başkanı Hayrullah Ertem’e ve İstanbul Akçaabatlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Metin Akın’a teşekkür ederim. Sebat Gençlikspor’u Başkanımız ve Yönetim Kurulumuz ile tüm Akçaabatlıların desteği ile eski güzel günlerine döndürmek için göreve başladık. Allah utandırmasın. Bundan sonra istenen ve özlenen Sebat Gençlikspor’ hep beraber izleyeceğiz. Tek istediğimiz ve ricamız, bize teveccüh eden, bizi yönetime getiren Genel Kurul Üyelerimizin, Akçaabat derneklerimizin ve camiamızın bize destek vermesi olacaktır” dedi.

Ali Kemal Demir

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ