Futbol Amatör

Sancaktepespor Veteranlar Futbol Takımını kurdu

Kayıt
Sancaktepespor Veteranlar Futbol Takımını kurdu

Sancaktepespor Veteranlar Futbol Takımını kurdu

40 yaş üstü aktif futbol hayat sona ermiş profesyonel ve amatör futbolcuların bir numaralı buluşma noktası olan Türkiye Veteranlar Futbol Ligi’ne katılma kararı alan Sancaktepespor Yönetim Kurulu, Futbol Takımını topladı.

Kulüp Başkanı Turgut Daş’ın ofisinde toplanan Yönetim Kurulu ve futbol takımı oyuncuları Sancaktepe İlçesini Veteranlar Liginde en iyi şekilde temsil etme kararını aldılar.

Sancaktepespor Veteranlar Takımının Teknik Sorumluluğunu Yasin Gezgin yaparken, maçlarını ve antrenmanlarını Sarıgazi Stadında yapacakları belirtildi.

Gezgin : İlçemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz

Takımın kuruluşunda emek sarf eden isimlerin başında gelen Sancaktepe Kulüpler Birliği Başkanı ve Sancaktepespor Koordinatörü Yasin Gezgin ” Geçmiş yıllarda takımımız formasını giyen ve İlçemizde ikamet eden içinde futbol aşkı bitmemiş sporcuları bir araya getirerek Sancaktepespor Veteranlar takımımızı kurmuş bulunuyoruz. Önümüzdeki günlerde bütün oyuncularımız lige katılacak şekilde hazırlanarak hem turnuvalarda hem de veteranlar liginde Sancaktepe’mizi en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyorum. Bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Murat Nazik

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ