Futbol Amatör

Civelek : Transfer görüşmelerimiz başladı

Kayıt
Civelek : Transfer görüşmelerimiz başladı

Civelek : Transfer görüşmelerimiz başladı

Önümüzdeki sezon Süper Amatör Lig’de (SAL) mücadele edecek olan Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor Kulüp Başkanı Abdullah Civelek yeni sezon hazırlıkları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Bugün itibari ile yeni sezon hazırlıklarına transfer çalışmalarıyla başladıklarını belirten Başkan Abdullah Civelek, hedeflerinin sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüslemek olduğunu söyledi.

Şampiyonluğa oynayan takım kuracağız

Civelek, “Yönetimimizle yeni sezon değerlendirmelerimizi yapıyoruz. Transfer çalışmalarıyla sezon hazırlıklarına hızlı bir giriş yapmak istiyoruz. Şu anda Teknik Sorumlumuz Aydın Dursun’un raporlarına göre oyuncularla görüşmelerimiz devam ediyor. Alacağımız oyuncularda futbolculuğun yanı sıra diğer faktörleri de göz önünde bulunduracağız, Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor Kulübünün yapısına uygun, çalışmayı seven kazanma odaklı bizi hedeflerimize taşıyabilecek futbolcuları tercih edeceğiz. Önümüzdeki hafta bazı şeyler netleşir diye tahmin ediyoruz. Bizim tek hedefimiz var; o da şampiyonluk. Bizi sezon sonunda Bölgesel Amatör Lige çıkartacak olan bir takım kurmak istiyoruz. Kısacası Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor Kulübü 2021-2022 sezonunda Süper Amatör Ligde misafir olacak sezon sonunda da Bölgesel Amatör Lige çıkacaktır” dedi.

Murat Nazik

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ