Futbol Amatör

Çekmeköy Belediyesi Yaz Spor Okulları başladı

Kayıt
Çekmeköy Belediyesi Yaz Spor Okulları başladı

Çekmeköy Belediyesi Yaz Spor Okulları başladı

Çekmeköylü çocukları spora yönlendirmek amacıyla ücretsiz olarak açılan yaz spor okulları binlerce çocuğu ağırlayacak. Çocuklar; profesyonel eğitmenler eşliğinde hem yaptıkları sporun inceliklerini öğrenecekler hem de  doyasıya eğlenecekler.

Çekmeköy Belediyesi’nin her yıl düzenlediği yaz spor okulları bu yıl 1200 öğrencinin katılımıyla başladı.  Basketbol,  Futbol, Jimnastik, Karate, Masa Tenisi, Kort Tenisi, Kick Boks, Paten, Geleneksel Okçuluk ve Taekwondo gibi spor dallarında uzman antrenörler eşliğinde başlayan eğitimler her branşa göre farklı gün ve mekanda veriliyor.

Çekmeköylü çocukların yaz ayını güzel bir şekilde geçirmesi için dolu dolu bir program yaptıklarını belirten Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz “Çocuklarımızın boş zamanlarını faydalı bir şekilde değerlendirmeleri için bu kursları açtık. Kurslarımızdan tüm ilçe halkının faydalanabilmesi için çeşitli mahallelerimize dağılım yapıldı. Çocukların çok eğleneceği, eğlenirken de birçok şey öğreneceği güzel bir çalışma yaptığımızı düşünüyorum. Tüm çocuklara ve ailelere bol eğlence diliyorum,” dedi.

cekmekoy.bel.tr

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ