Futbol Amatör

Çamlıcaspor’da A Takımın başına Emre Temizkan getirildi

Kayıt
Çamlıcaspor’da A Takımın başına Emre Temizkan getirildi

Çamlıcaspor’da A Takımın başına Emre Temizkan getirildi

2021 – 2022 sezonunda Süper Amatör Ligde mücadele edecek olan Üsküdar ilçesinin köklü takımlarından Çamlıcaspor’da, A Takımın Teknik Sorumluluğuna uzun yıllardır altyapıdaki başarıları ile tanınan Emre Temizkan getirildi.

Çamlıcaspor Kulüp Başkanı Ali Albayrak nezaretinde toplanan yönetim kurulu yeni sezonda A Takımı Altyapı Sorumlusu Emre Temizkan’a teslim ederken, İsa Öksüz’ü A Takımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Osman Kara’yı A Takımın Genel Kaptanı olarak görevlendirdi.

Spor ahlakını her zaman ön planda tutarak, disiplinli ve sistemli çalışmalarının yanına sporcularla olan ikili iletişimlerindeki başarıları ile bilinen 33 yaşındaki Emre Temizkan yeni sezonda Çamlıcaspor’un başarısı için mücadele edecek. Emre Temizkan’ın Yardımcı Antrenörü Burakcan Kaplan olurken, kaleci hocası olarak Yalçın Önal görev yapacak.

Çamlıcaspor A Takım Teknik Sorumlusu Emre Temizkan “Yıllardır Altyapısının her kademesinde görev alarak şampiyonluklar yaşadığım, Türkiye Şampiyonalarına katıldığım Çamlıcaspor Kulübünün A Takım Teknik Sorumluluğuna getirildim. Başta Başkanım Ali Albayrak ve Yönetim Kuruluna şahsıma gösterdikleri teveccühden dolayı çok teşekkür ederim. Bu onurlu görevi layığıyla yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın “ dedi.

Yeşil Beyazlı ekibin uzun yıllar A takım hocalığı yapan Vehbi Albayrak kendi isteği ile alt yapı sorumluluğuna geçti.

Murat Nazik

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ