Futbol Amatör

Sancaktepe Spor Kulübü Ali Düşmez Dedi

Kayıt
Sancaktepe Spor Kulübü Ali Düşmez Dedi

Sancaktepe Spor Kulübü Ali Düşmez Dedi

Haziran ayının son haftasın da yapılacak olan, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Kurulu öncesinde, Sancaktepe Spor Kulübünden Ali Düşmez’e tam destek geldi.

Sancaktepe’de bulunan Motta Restaurantta yapılan kahvaltıda kararını açıklayan Sancaktepe Spor Kulüp Başkanı Turgut Daş “ Yapılacak seçimlerde birlik ve beraberlik içinde amatör spora en başarılı ve yararlı Başkan adayı olarak düşündüğümüz Sayın Ali Düşmez’i destekleme kararı aldık ve bu kararımızı tüm spor kulüplerı ile paylaşıyoruz camiamız adına hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Katılımın yüksek olduğu ve samimi ortamda başlayan kahvaltıya TFF İstanbul İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, TFF İl Sekreteri Yıldırım Ceyran, İASFK Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Tatar, Maltepe Amatör Kulüpler Birliği Başkanı Bayram Behram Kaçar, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı ve Ataşehir Kulüpler Birliği Başkanı Ekrem Köse, Kartal Kulüpler Birliği Başkanı Nasır Süleymanoğlu, Ümraniye Kulüpler Birliği Başkanı Ali Yazlı, Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir, Üsküdar Kulüpler Birliği Başkanı Mustafa Gürlü, Sancaktepe Belediye Gençlikspor Kulüp Başkanı Av. Yunus Ustahabipoğlu, Sancaktepespor Kulüp Başkanı Turgut Daş ve Yönetim Kurulu, Sancaktepe Ziganaspor Başkanı İhsan Keleş, Sarıgazispor Kulüp Başkanı Serdar Turhan, Ortadağspor Kulüp Başkanı Erdal Bulut, Samandıraspor Kulüp Başkanı Ali Doğan ve Yönetim Kurulu, Sancaktepe Emekspor Kulüp Başkanı İlhan Akbaş, Sancaktepe GSK Başkanı Erhan Bingöl, Samandıra Trabzonspor Kulüp Başkanı Ersel Aksoy, Beşiktaş Jimnastik Kulübü eski Yöneticisi Asri Karaaslan Uzun, İstanbul Esnafspor Kulüp Başkanı Alparslan Uzun, Taşdelenspor Kulüp Başkanı Rıza Özyurt, Sultanbeylispor Kulüp Başkanı Eyüp Koç, Kemerderespor Kulübü Başkanı Erol Kara ve Sancaktepe Gençlik Spor Müdürlüğünden İsmail Aras katıldılar.

Açılış konuşmasını Sancaktepe Kulüpler Birliği Başkanı Yasin Gezgin yaptı; konuşmasında toplantıya yoğun katılım olmasından dolayı memnun olduğunu belirterek misafirlerine tek tek hoşgeldiniz dedi. Yasin Gezgin ayrıca Sancaktepespor olarak mevcut Başkan Ali Düşmez’den memnun olduğunu belirterek destekleyeceklerini ifade etti. Daha sonra İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür sorulan soruları cevapladı.

Gezgin’in kararı bizim kararımızdır
Toplantıda söz alan Ortadağspor Kulüp Başkanı Erdal Bulut misafirlere hoş geldiniz diyerek yaptığı konuşmada “ Sancaktepe Kulüpler Birliği Başkanı Yasin Gezgin’in ilçemizdeki kulüplere katkısı çok büyüktür. Yapmış olduğu birleştirici çalışmalardan dolayı kendisinden çok memnunuz. Ortadağspor Kulübü olarak vermiş olduğu karara saygı duyarak destekleyeceğiz “ dedi.

Hoş sohbetlerin yaşandığı toplantı çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Murat Nazik

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ