Futbol Amatör

Futbolcu fabrikası Dudulluspor

Kayıt
Futbolcu fabrikası Dudulluspor

Futbolcu fabrikası Dudulluspor

Anadolu yakasında güçlü altyapısı ve başarılarıyla Türk futboluna damga vuran takımlardan Dudulluspor, Covid19 salgını nedeniyle ara verilen Futbol Okulu çalışmalarına yeniden başladı.

Yeşil Beyazlılar korona virüs sebebiyle ara verilen futbol okulunun yeniden başlamasıyla Türk futboluna yeni yıldızlar yetiştirmeye devam ediyor.

Kulüp Başkanlığını Ali Yazlı’nın yaptığı Dudulluspor’da, çocuklara spor yapma imkanı sağlanarak, işinde uzman ve deneyimli antrenörler gözetiminde eğitim alan sporcular geleceğin yıldızı olarak yetiştiriliyor.

Saha girişi ve saha içinde tüm hijyen önlemleri alınarak başlayan Futbol okulu Ekrem Taslak Koordinatörlüğünde, Akademik hocalar Selma İzitaş, Şükrü Açıkbaş, Mizgin Çalış, Ömer Taşdemir nezaretinde eğitimler vererek 06 – 16 yaş grubu öğrencileri önce Dudulluspor altyapısına sonrasında Türk futboluna kazandırmaya çalışıyor.

Kız Erkek sporcu adaylarından yoğun ilgi
Dudulluspor Futbol Okulu Sorumlusu Ekrem Taslak “ Yıllardır başarıları ile Altyapıda marka olan futbol okulumuza kız ve erkek sporcu adaylarından yoğun bir ilgi var. Gelecekte Dudulluspor’da oynayabilecek genç yeteneklerimizi bu gurupların içinden seçerek yarışmacı gruplarımıza kazandıracağız. Altyapıda uzman eğitim kadromuzla Dudulluspor’a ve Türk futboluna yeni oyuncular kazandırmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Dudulluspor Futbol Okulu çalışmaları Cuma günleri 14:30 – 16:30 ve Cumartesi günleri 09:00 – 12:00 saatleri arasında haftada 2 gün olarak Dudullu Stadında yapılıyor.

Dudulluspor Futbol Okuluna Kayıt ve Detaylı Bilgi için: (0216) 499 34 00 – (0507) 760 24 10

Murat Nazik

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ