Futbol Amatör

Fikret Sivri Sancaktepe’de projelerini anlattı

Kayıt
Fikret Sivri Sancaktepe’de projelerini anlattı

Fikret Sivri Sancaktepe’de projelerini anlattı

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Adayı Fikret Sivri, yaklaşan seçim öncesinde Amatör Kulüpleri ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor.

Başkan Adayı Fikret Sivri ve ekibi, dün Sancaktepe’de Anadolu yakası Kulüpleri ile bir araya geldiği toplantıda projelerini anlattı.

Sancaktepe’de bulunan Motta Restaurantta yapılan toplantıya, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye ve Çekmeköy ilçesi takımlarının Başkanları katıldı.

İki saat süren ve samimi bir havada geçen toplantıda, Başkan Adayı Sivri İstanbul futbolunun yönetilemediğini pandemi süresi boyunca Kulüplerin ve Antrenörlerin mağdur edildiği, Amatörlere gereken değerin verilmediği ve yapılan yardımlarda eşitlik olmadığını dile getirirken yapacağı projeleri de tek tek anlattı. Toplantıda 1877 Alemdağ Başkanı Cihan Baltacıoğlu konuşma yaptı.

Son bölümde kulüplerin sıkıntılarını ve sorunlarını dinleyen Fikret Sivri verdiği net cevaplarla kulüplerden tam not aldı.

Toplantının bitiminde, İstanbul ASKF Başkan Adayı Fikret Sivri ve ekibi Amatör Kulüplerinin temsilcileri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Murat Nazik

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ