Futbol Amatör

Karaalioğlu Sancaktepe Amatör Kulüplerini unutmadı

Kayıt
Karaalioğlu Sancaktepe Amatör Kulüplerini unutmadı

Karaalioğlu Sancaktepe Amatör Kulüplerini unutmadı

Milliyetçi Hareket Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığı ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere erzak kolisi yardımı yaparken ilçedeki Amatör spor kulüplerini unutmayarak erzak kolisi yardımı yaptı.

Sancaktepe MHP İlçe Başkanı Arzu Karaalioğlu ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Pandemi süresinde zor günler geçiren Amatör spor kulüplerinin her zaman yanlarında olduklarını dile getirdiler.

MHP İlçe Başkanı Arzu Karaalioğlu: “Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını ve en çokta bu mübarek günlerde durumu olmayan vatandaşlarımıza bir nebze faydalı olmak adına koli yardımlarımızı yapmış bulunmaktayız. Bu bağlamda ilçemize faaliyet gösteren amatör spor kulüplerini görmezden gelmek olmazdı. Sancaktepe Amatör Kulüpler Birliği Başkanı Yasin Gezgin’e erzak kolilerimizi teslim ettik, kendisine emeklerinden olayı çok teşekkür ederim. Allah emeği geçenlerden razı olsun” dedi.

Sancaktepe Amatör Kulüpler Birliği Başkanı Yasin Gezgin “ Mübarek Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine ve biz amatör spor kulüplerini unutmayarak erzak kolisi yardımı yapan Sancaktepe MHP İlçe Başkanı Arzu Karaalioğlu ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerine bu güzel ve anlamlı çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum “ dedi.

Murat Nazik

HABERİ PAYLAŞ
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ