Futbol Amatör

Amatör fubolcu Bahadır Girgin’den örnek davranış

Kayıt
Amatör fubolcu Bahadır Girgin’den örnek davranış

Amatör fubolcu Bahadır Girgin’den örnek davranış

İstanbul Amatör Lig futbolcularından Bahadır Girgin, içinde bulunduğumuz Ramazan Ayında yaptığı yardımlarla örnek bir davranışa imza atıyor.

Oynadığı bir çok amatör takımda kaptanlık yaparak şampiyonluk yaşayan tecrübeli oyuncu Bahadır Girgin, 17 günlük tam kapanma başlamadan önce kapı kapı dolaşarak ihtiyaç sahiplerine yardım kolisi dağıtıyor.

Aynı zamanda iş insanı olan 33 yaşınaki Bahadır Girgin ve ekibi ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere erzak kolisi yardımı yaparken aynı zamanda hayır yapmak isteyen vatandaşların yardımlarını gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyorlar.

Girgin : Ramazan ayı birlik ve beraberlik ayıdır

Mübarek Ramazan ayında yaptığı yardımlarla bir çok aileye erzak kolisi dağıtımı yapan Bahadır Girgin “ Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını ve en çokta bu mübarek günlerde durumu olmayan vatandaşlarımıza bir nebze faydalı olmak adına koli yardımlarımızı yapmış bulunmaktayız. Bu yardımların ailelere ulaşmasında destekleri olan hayır sahiplerine ve iş insanları arkadaşlarıma ve benimle beraber gece gündüz demeden dağıtım yapan İş insanı hem ortağım hemde futbolcu Kadir Kaya’ya, Mahmut Kavak Başkanıma, Onur Demir Başkanıma ve Hasan Yavuz hocama sonsuz teşekkür ediyorum. Allah emeği geçen tüm hayır severlerden razı olsun” dedi.

Murat Nazik

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ