Futbol Amatör

Sancaktepespor ile Direnç Akademi işbirliği yapıldı

Kayıt
Sancaktepespor ile Direnç Akademi işbirliği yapıldı

Sancaktepespor ile Direnç Akademi işbirliği yapıldı

Üniversitelerin Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu (BESYO) Bölümlerinde yüksek öğrenime devam etmek isteyen öğrencileri spor liselerinın sınavlarına hazırlamak amaçlı kurulan Direnç Akademi merkezi Sancaktepespor ile işbirliği yaparak takımdaki yetenekli oyuncuları sınavlara hazırlamaya başladı.

Mengücek : Sancaktepespor İlçenin en başarı takımı
Direnç Akademi sahibi Tolga Mengücek yaptığı açıklamada “ Yıllardır takip ettiğim gerek yönetimsel gerekse sportif başarıları ile ilçede her zaman ön plana çıkan Sancaktepespor ile anlaşmaktan dolayı çok mutluyum, iki tarafada hayırlı olmasını diliyorum. Bu konuda bizlere destek olan ve Sancaktepespor Kuküp Başkanı Turgut Daş ve Koordinatör Yasin Gezgin hocama çok teşekkür ederim. Bu işbirliği ile Sancaktepespor’da başarılı sporcuları kursumuza alarak geleceklerini yönlendireceğiz. Kurs olarak öncelikli hedefimiz aday öğrencilerimizi yaptıkları başarılı çalışmalar ile kendilerini defalarca kanıtlamış eğitimcilerin nezaretinde sistemli, planlı, programlı olarak Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulları, spor liseleri ve polislik sınavlarına hazırlamaktayız. Her öğrencimizle bireysel olarak ilgilenerek eksikliklerini belirtiyor nasıl başarılı olabilecekleri konusunda onları yönlendiriyoruz, öğrencilerimizi kuvvet, dayanıklılık, sürat, koordinasyon ve branş testlerine tabi tutarak kendi yetenek ve becerilerine uygun üniversite, spor lisesi ve polislik imtihanı için özel yetenek sınavına hazırlıyoruz.” Dedi.

Daş : Sporcularımızı Üniversiteye hazırlıyoruz
Sancaktepespor Kulüp Başkanı Turgut Daş : İlçemizde başarılı işlere imza atan Direnç Akademi merkezi ile Kulüp olarak anlaşmış bulunuyoruz. Tolga Mengücek hocamız önderliğinde yaptığımız bu anlaşma ile Sancaktepespor’da futbol oynayan bir kardeşimizin gelecek planlamasına yardımcı olarak polislik, spor lisesi ve üniversitelerin Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu (BESYO) Bölümlerine hazırlanmasına yardımcı olacağız. “dedi.

Tolga Mengücek önderliğinde deneyimli ve tecrübeli Antrenörler nezaretinde devam eden Direnç Akademi Besyo, spor lisesi hazırlık ve polis eğitim kursu kayıt için iletişim için irtibat numaramız :  (0537 645 36 74)

Murat Nazik

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ