Futbol Amatör

Cesur Düşünce Partisinden Sancaktepe Amatör Kulüplerine destek

Kayıt
Cesur Düşünce Partisinden Sancaktepe Amatör Kulüplerine destek

Cesur Düşünce Partisinden Sancaktepe Amatör Kulüplerine destek

Cesur Düşünce Partisi Genel Başkanı Abdulsamed Elçi ve Yönetim Kurulu, Sancaktepe İlçesi amatör spor kulüplerini ziyaret etti.

Sarıgazi Stadında yapılan ziyarete Cesur Düşünce Partisi Genel Başkanı Abdulsamed Elçi, Cesur Düşünce Partisi Genel Sekreteri Osman Gayır, Cesur Düşünce Partisi Teşkilat Başkanı Bayram Erkır katılırken, Sancaktepe Kulüpleri adına Kulüpler Birliği Başkanı Yasin Gezgin, Sancaktepespor Kulüp Başkanı Turgut Daş, Sancaktepe Ziganaspor Kulüp Başkanı İhsan Keleş, Sarıgazispor Kulüp Başkanı Serdar Turhan, Sancaktepe Yenidoğanspor Kulüp Başkanı Murat Nazik katıldılar.

Elçi : Amatör Kulüplerimizin her zaman yanındayız
Kısa bir tanışmanın ardından partisi ve hedefleri hakkında bilgiler veren Cesur Düşünce Partisi Genel Başkanı Abdulsamed Elçi çok önemli görevler yapan amatör kulüplerin unutulmamasının altını çizdi. Elçi konuşmasının devamında “ Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın spor yapabilmesi için büyük emekler veren tüm amatör kulüplerimizin ayakta durabilmesi için destek vererek yanlarında olmalıyız. Pandemi süresinde zor günler geçiren tüm kulüplere tüm siyasi parti ve Sivil Toplum Kuruluşlarının destek olması lazım. Sahaların kapalı olduğu bir dönemde geliri olmayan Sancaktepe İlçemizdeki Amatör Kulüplere bizlerde erzak yardımında bulunarak bu zor günlerinde destek olmak istedik. Sancaktepe’de ilk olan bu ziyareti organize eden Sancaktepe Amatör Kulüpleri Birliği Başkanı Yasin Gezgin’e çok teşekkür ederim.“ dedi.

Sancaktepe Kulüpler Birliği Başkanı Yasin Gezgin “Sancaktepe Amatör Kulüpleri olarak bizleri ziyaret ederek sorunlarımızı dinleyen ve kulüplerimize erzak yardımında bulunan Cesur Düşünce Partisi Genel Başkanı Abdulsamed Elçi ve Yönetim Kuruluna çok teşekkür ederim. Karşılıklı fikir alışverişi ve görüşlerimizi dinleyen değerli Genel Başkanımızın Abdulsamed Elçi’nin her zaman yanımızda olup destek verecek olmaları bizleri çok mutlu etmiştir.” Dedi.

Hoş sohbetlerin yaşandığı görüşme sonunda Sancaktepe Amatör Kulüpleri adına Genel Başkan Abdulsamed Elçi, Genel Sekreter Osman Gayır ve Teşkilat Başkanı Bayram Erkır’a yaptığı destekten dolayı teşekkür edilerek plaket takdim edildi. Ziyaret çekilen fotoğrafların ardından sona erdi.

Murat Nazik

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ