Futbol Amatör

Sami Yayla’dan Çekmeköy Çarşıspor’a destek

Kayıt
Sami Yayla’dan Çekmeköy Çarşıspor’a destek

Sami Yayla’dan Çekmeköy Çarşıspor’a destek

Çekmeköy Belediyesi Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyesi Sami Yayla’dan Çekmeköy İlçesi amatör spor kulüplerinden Çekmeköy Çarşıspor’a maddi manevi destek geldi.

Aynı zaman Mali Müşavir olan CHP Meclis Üyesi Sami Yayla’nın ofisinde gerçekleşen görüşmede Çekmeköy İlçesindeki  sportif faaliyetler ve spor kulüplerinin sorunları masaya yatırıldı.

Şengün : Pandemi sürecinde mağdur olduk
Sporun olduğu yerde birleştiricilik ve dostluk vardır diyen Çekmeköy Çarşıspor kurucusu ve Teknik Sorumlusu Murat Şengün “ Pandemi sürecinde İlçemizde kimse bizlere sahip çıkmadı. Çok mağdur olduk bu zor günler de biz Çekmeköy Çarşı Spor Kulübüne sahip çıkarak sorunlarımızı dinleyen, bizlere maddi manevi destek veren Sami Yayla’ya çok teşekkür ederiz. Çekmeköy ilçesinde şu an hiçbir faaliyeti ve geliri olmayan amatör kulüplerimize tüm siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının destek olmasını ve sahip çıkmalarını istiyoruz. Geleceğimiz gençlerinin kültürel ve bilimsel gelişmesinde sporun katkısının çok önemli olduğuna inanan CHP Meclis Üyemiz Sami Yayla’nın yaptığı bu güzel davranışın İlçemizde örnek olmasını dilerim ” Dedi.

İlçemizi temsil eden amatör kulüplere sahip çıkmalıyız
Çekmeköy Belediyesi Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyesi Sami Yayla ” Öncelikle İlçemiz Amatör Spor Kulüplerinden Çekmeköy Çarşıspor kurucusu ve Teknik Sorumlusu Murat Şengün’ün nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Sporun birleştirici ve bütünleştirici olma özelliğini bilerek İlçemiz Çekmeköy’ün gelişmesinde ve tanıtımında sporun ve Çekmeköy Çarşıspor’un önemli rol oynadığına inanıyorum. Pandemi süresinde zor günler geçiren ilçemiz takımlarından Çekmeköy Çarşıspor’un sorunlarına ortak olmak adına bu zor günlerinde destek olmak istedik. Yaptığımız bu yardımla şu an hiçbir faaliyeti ve geliri olmayan kulübümüze bir nebzede olsa yardımcı olmaya çalıştık.” dedi.

Hoş sohbetlerin yaşandığı görüşme sonunda Çekmeköy Çarşıspor kurucusu ve Teknik Sorumlusu Murat Şengün, misafirperverliğinden ve yaptığı destekten dolayı Çekmeköy Belediyesi Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyesi Sami Yayla’ya teşekkür ederek forma, atkı ve plaket takdim etti. Ziyaret çekilen fotoğrafların ardından sona erdi.

Futbolamator.com

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ