Futbol Amatör

Çekmeköy Muhtarları Çarşıspor’u unutmadı

Kayıt
Çekmeköy Muhtarları Çarşıspor’u unutmadı

Çekmeköy Muhtarları Çarşıspor’u unutmadı

Çekmeköy İlçesi 3 mahalle muhtarından semtin takımı Çekmeköy Çarşıspor’a destek sözü geldi.

Taşdelen Muhtarı Serdar Karaman’ın ofisinde gerçekleşen görüşmelerden sonra Pandemi süresinde zor günler geçiren İlçenin önemli takımlarından Çekmeköy Çarşıspor’a destek olma kararı çıktı.

Çekmeköy Çarşıspor kurucusu ve Teknik Sorumlu Murat Şengün’ün hazır bulunduğu toplantıya Taşdelen Muhtarı Serdar Karaman’ın yanısıra Sultançiftliği Muhtarı Engin Çelik ve Kirazlıdere Muhtarı Orkun Karakaya katılım gösterdiler.

Şengün : Kulüp binamız yok
Çekmeköy Çarşıspor kurucusu ve Teknik Sorumlu Murat Şengün konuşmasında “ Çekmeköy Çarşıspor olarak bugün burada sizlerin başlatmış olduğu bu destek çalışmasını Çekmeköy ilçesinde herkesin görmesini ve duyarlı olmasını istiyoruz. Kulüp olarak hiçbir gelirimiz olmadığı gibi bu süreçte kimse bize sahip çıkmadı. Bu durumda kurulduğumuz günden bu yana hep yanımızda olan muhtarlarımız bu sıkıntılı günlerimizde de yanımızda olmaya devam ediyorlar. Karşılıklı görüş alışverişi ve sorunlarımızı dinleyen değerli muhtarlarımızın her zaman yanımızda olup destek verecek olmaları bizleri çok mutlu etmiştir kendilerine Çekmeköy Çarşıspor Kulübü olarak çok teşekkür ederiz” dedi.

Spor kulüplerimize sahip çıkmalıyız
Çekmeköy’de özverili çalışmalarıyla halkın takdir ve sevgisini kazanmış Taşdelen Muhtarı Serdar Karaman, Sultançiftliği Muhtarı Engin Çelik ve Kirazlıdere Muhtarı Orkun Karakaya toplantıda yaptıkları ortak açıklamada “Pandemi süresinde zor günler geçiren ilçemiz takımlarından Çekmeköy Çarşıspor’un sorunlarına ortak olmak için bu toplantıyı düzenleyerek destek olma adına önemli bir karar aldık. Hiçbir faaliyeti ve geliri olmayan kulübümüzün bu süreçte yanında olup öncelikle kulüp binası sıkıntısını çözeceğiz. Yaklaşık 220 lisanslı sporcusu olan Çekmeköy Çarşıspor’un çalışmalarına devam etmesi ve çocuklarımıza spor yaptırabilmesi için maddi manevi ne gerekiyorsa yapacağız.” Dediler.

Futbolamator.com

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ