Futbol Amatör

Alper Yeğin’den Sancaktepe Amatör Kulüplerine destek

Kayıt
Alper Yeğin’den Sancaktepe Amatör Kulüplerine destek

Alper Yeğin’den Sancaktepe Amatör Kulüplerine destek

İBB İstaç A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Alper Yeğin Sancaktepe ilçesinde faaliyet gösteren Amatör Kulüpleri ziyaret etti.

Sarıgazi Stadında gerçekleştirilen ve yaklaşık 1 saat süren ziyarette İBB İstaç A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Alper Yeğin’i Sancaktepe Kulüpleri Birliği Başkanı Yasin Gezgin, Sancaktepe Ziganaspor Kulüp Başkanı İhsan Keleş, Sarıgazispor Kulüp Başkanı Serdar Turhan ve Ortadağspor Kulüp Başkanı Erdal Bulut karşıladılar.

Bünyesinde yüzlerce lisanslı sporcu barındıran İlçedeki Amatör Kulüplerin sorunları hakkında Alper Yeğin’e bilgi veren Sancaktepe Kulüpleri Birliği Başkanı Yasin Gezgin, Pandemi süresinde yaşadıkları mağduriyeti ve Amatör Kulüplere sahip çıkılmadığını dile getirdi.

Yeğin : Amatör kulüplere sahip çıkmalıyız
Sporun olduğu yerde birleştiricilik vardır, dostluk vardır diyen İBB İstaç A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Alper Yeğin, kendisinin de Sancaktepeli olduğunu belirterek “ Sancaktepe çocuklarına ve gençlerine büyük bir hizmet veriyorsunuz. Hem sosyal olarak hem sağlık olarak büyük bir sorumluluk yerine getiriyorsunuz. İlçedeki siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının siz değerli amatör camiaya destek vermeye davet ediyorum. Şu an hiçbir faaliyeti ve geliri olmayan amatör kulüplerimize Alper Yeğin olarak karınca kararınca İpad Tablet ve erzak yardımında bulunarak bu zor günlerinde destek olmak istedim. Bu görüşmenin ardından tüm amatör kulüplerin sorunları ile daha da yakından ilgileneceğimi bilmenizi isterim. Katılımınızdan dolayı başta Sancaktepe Amatör Kulüpleri Birliği Başkanı Yasin Gezgin ve değerli kulüp başkanlarıma çok teşekkür ederim.“ dedi.

Murat Nazik

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ