Futbol Amatör

Tahtakale Kartallarısporda hedef Süper Amatör

Kayıt
Tahtakale Kartallarısporda hedef Süper Amatör

Tahtakale Kartallarısporda hedef Süper Amatör

Avcılar Tahtakale Kartalları Spor Kulübü, yeni sezonda çıtayı yükseltti ve hedefini şampiyonluk olarak belirledi.

İstanbul 2. Amatör ligden 1. Amatör lige yüksekliklerini hatırlatan Başkan Yılmaz Canpolat, ”Maçlarımızı oynayarak şampiyon olmak isterdik ancak Covid-19 hastalığından dolayı bu isteğimizi gerçekleştiremedik. 2020 – 2021 Sezonunda hedefimiz şampiyonluk olacak. Sporseverlere seyir zevki yüksek bir Tahtakale Kartallarıspor izlettirmek istiyoruz” dedi

Avcılar ilçesinin güzide takımlarından Tahtakale Kartallarıspor , sezon öncesi hazırlıklara başladı. Avcılar Tahtakale Kartalları Spor Kulüp Başkanın Yılmaz Canpolat, teknik kadro ve futbolcular, yeni sezona iddialı gireceklerinin sinyalini verdi. Öncelikli hedeflerinin centilmenlik ve dostluk parolası ile maçlara çıkmak olduğunu belirten başkan Canpolat” Yeni yönetim kadromuz ve transferlerimiz ile süper bir ekip kurduk. Hedefimiz Süper Amatör Lig’e çıkmak. Transfer çalışmalarımıza bu yönde hız veriyoruz” dedi.

Pandemi dönemininin özellikle alt ligleri daha da dar boğaza soktuğunu belirterek, şampiyonluğa oynamak için bu dönemi en az hasarla atlatan kulüplerin avantajlı olduğunu açıklayan Canpolat, Yeni sezonun tüm kulüplere hayırlı uğurlu olmasını ve centilmenlik olarak 2020 – 2021 sezonunda başlatılması konusuna ise olumlu baktıklarını belirterek, pandemi döneminde ise zor şartlarda çalıştıklarını ifade etti.

Yılmaz Aktepe

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ