Futbol Amatör

Gülsuyuspor Futbol Akademisi çalışmalara başlıyor

Kayıt
Gülsuyuspor Futbol Akademisi çalışmalara başlıyor

Gülsuyuspor Futbol Akademisi çalışmalara başlıyor

Türk Futboluna saysız yeni yetenekler yetiştiren Gülsuyuspor, Altyapıda yeniden yapılanarak daha profesyonel ve daha güçlü bir şekilde çalışmalarına 29 Kasım Pazar günü başlayacak.

Sporu yaşam biçimi haline getirerek mutlu, kendine güvenen çocukların yetişmesini ilke edinen Gülsuyuspor Futbol Akademisi, profesyonel hizmet anlayışı ile sporcu adaylarının gelişimine katkıda bulunacak.

2006 – 2013 doğumlu sporcuların gelişimlerini arttırmak için Akademi mezunu antrenörler ile hizmet verecek olan Futbol Akademisi geçtiğimiz sezon başı Atlasspor Teknik Sorumlusu İlhan Okumuş önderliğinde çalışmalarına başlayacak.

Coronavirüs nedeniyle Pandemi koşulları göz önünde bulundurularak başlayacak olan Gülsuyuspor Futbol Akademisi Koordinatörü İlhan Okumuş yaptığı açıklamada ” Amacımız Maltepe İlçemizde kaliteli futbol eğitimi ile başta Türk futbolu olmak üzere tüm takımlarımıza eğitimli ve kaliteli sporcular yetiştirmektir. Akademisyen hocalarımızın kontrolünde çocukların küçük yaşlarda sistemli ve disiplinli çalışmalar sonucunda futbol eğitimi almalarına yardımcı olmak, bedensel, zihinsel, psikolojik, sosyal ve kültürel olarak gelişimlerini sağlamalarına yardımcı olmak, sosyal yaşamda kendi kendilerine yetebilen, topluma yararlı bireyler olarak kazandırılmasına katkıda bulunmak, çocuklara futbol oyununu sevdirmek, yetenekli çocukları tespit etmek ve bu yetenekleri futbol yarışmacı takımlarımızın hizmetine sunmak, başlıca görevlerimizdendir.” Dedi.

Akademisyen kadromuzla profesyonel eğitim

Gülsuyu Futbol Akademisi İlhan Okumuş Koordinatörlüğü’nde Akademik hocalar Ömür Çelik, Turgay Yalçın ve Kaleci Antrenörü Taşkın Çakın nezaretinde eğitimler vererek 07 – 14 yaş grubu öğrencileri Türk futboluna kazandırmaya çalışıyor.

Maltepe İlçesinde bulunan Gülsuyu Asım Kara Tesislerinde Cumartesi – Pazar günleri 12 Ay futbol eğitimi vermeyi planlayan Futbol Akademisi her gün büyüyerek bölgenin en büyük ve en saygın Futbol Akademisi olmayı hedefliyor.

29 Kasım Pazar günü çalışmalara başlayacak olan Gülsuyuspor Futbol Akademisi kayıtları devam ediyor.

Kayıt ve Detaylı Bilgi için : 0530 330 90 45

Futbolamator.com

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ