Futbol Amatör

Sancaktepe Spor Kulübünden sosyal sorumluluk projesi

Sancaktepe Spor Kulübünden sosyal sorumluluk projesi

Sancaktepe Spor Kulübünden sosyal sorumluluk projesi

Çevresindeki sorunlar karşısında çözümün parçası olmayı seçen ve yenilikçi çözümler üretmeyi kendine ilke edinen Sancaktepe Spor Kulübü, önemli bir projeye daha imza atarak fark yarattı.

Ülkemizde tüm spor branşların ve amatör liglerin tamamının pandemi sürecinde ertelenmesine rağmen Sancaktepe Spor Kulübü, “ Bir Bot Bir Mont “ kampanyası düzenleyerek adından söz ettirmeye devam ediyor.

Yaptığı Sosyal Sorumluluk projelerine bir yenisini ekleyen Sancaktepespor Yönetim Kurulunun kampanyasına spor, siyaset ve iş insanlarından destek yağıyor.

Daş “ Kampanyamız büyük ilgi görüyor”
Sancaktepe Spor Kulüp Başkanı Turgut Daş kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada “ Yönetim Kurulu olarak yaklaşan Kış mevsimi şartlarını düşünerek Güneydoğu’nun incisi Van ilimizde bulunan köy okullarında eğitim gören çocuklara bir bot ve bir mont kampanyası düzenleyerek göndermek istedik. Onların yüzünde minik bir gülümseme, kalplerinde kocaman bir umut olmak istedik. Kilometrelerin aslında hiçbir şey ifade etmediğini, sevginin mesafeleri aştığını gördük. Yaptığımız kampanya her kesimden büyük ilgi ve destek görüyor. Bu vesile ile desteklerini esirgemeyen tüm duyarlı dostlarımıza sonsuz sevgilerimi iletiyorum” dedi.

Sizde bir çocuk sevindirebilirsiniz
Sancaktepe Spor Kulüp Koordinatörü Yasin Gezgin “ İlçemizde ilklerin takımı olarak böylesine önemli önemli bir kampanyaya imza attığımız için çok mutluyum. Bir bot bir mont kampanyası ile çocukları bir nebzede olsa sevindirmek, yüzlerini güldürebilmek asıl hedefimizdir. Sivil toplum kuruluşu olarak çocuklara yönelik her türlü yardım projelerinde yer almak istiyoruz. Kampanyaya katılarak destek olan arayarak tebrik eden tüm değerli dostlarımıza teşekkür ederim ” dedi.

Sizde bir öğrencinin yüzündeki gülümsemeye ortak olmak istiyorsanız destek olabilirsiniz.

Türkiye Finans Bankası : TR61 0020 6000 4402 5111 9000 01

Futbolamator.com

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ