Futbol Amatör

İstanbul Ataşehirspor Alt yapıda gururlu

Kayıt
İstanbul Ataşehirspor Alt yapıda gururlu

İstanbul Ataşehirspor Alt yapıda gururlu

Faaliyetlerini Ferhatpaşa’da sürdüren İstanbul Ataşehir Futbol Okulu, eğitimlerine akademisyen kadrosuyla son sürat devam ediyor.

Kulüp Başkanlığını Mehmet Ali Buztaş’ın yaptığı İstanbul Ataşehirspor’da, çocuklara spor yapma imkanı sağlanırken, işinde uzman ve deneyimli antrenörler gözetiminde eğitim alan sporcular geleceğin yıldızı olarak yetiştiriliyor.

Ferhatpaşa Halı Saha Tesisleri’nde verilen eğitimlere katılan geleceğin futbolcu adayları antrenmanda eğitim alarak ter dökerken, aileleri de saha kenarında ayrı bir heyecan yaşıyor.

Bugüne kadar profesyonel takımların altyapısına çok sayıda oyuncu kazandıran İstanbul Ataşehirspor Covid-19 Pandemi Tedbirleri önlemleri alınarak Futbol Okulu  çalışmalarını başarılı şekilde sürdürüyor.

Geleceğin yıldız adayları yetişiyor
Hafta sonları yapılan İstanbul Ataşehirpor Futbol Okulu çalışmalarına 06 – 15 yaş arası doğumlu futbolcu adayları katılıyor. Çeşitli yaş gruplarından oluşan futbol kadrosu antrenmanları  Antrenör Murat Kuşlu gözetiminde yapılıyor.

Buztaş : Çocukları sporla tanıştırıyoruz
Sağlıklı nesillerin yetişmesine katkıda bulunmaya, çocuklara ve gençlere yatırım yapmaya devam ettiklerini belirten İstanbul Ataşehir Kulüp Başkanı Mehmet Ali Buztaş “ Futbol Okulu olarak temel hedeflerimizden birisi, çocuklarımızı ve gençlerimizi sporla tanıştırmak, onların spor yapmalarına imkân sağlamaktır. Semtimiz ve ilçemizde yetenekleri keşfedilmeyi bekleyen çok sayıda minik yavrumuzu Spor Okulumuz sayesinde ön plana çıkartıp, ülke sporuna kazandırmayı amaçlıyoruz. Çocuklarımızın tatil günlerinde sporla iç içe olmasını sağlamak, kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve boş zamanlarını değerlendirmeleri için spor yapmalarını istiyoruz. Çocuklarımızın spora ilgisini artırmak için gayretlerimiz katlanarak devam edecektir.”dedi.

İstanbul Ataşehir Futbol Okulu Kayıtları devam ediyor.
Kayıt ve Detaylı Bilgi için : 0534 631 84 42

Futbolamator.com

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ