Futbol Amatör

Hoş geldin Ümraniye İnkilapspor

Hoş geldin Ümraniye İnkilapspor

Hoş geldin Ümraniye İnkilapspor

Sultanbeyli temsilcisi Atlas Yıldızspor’un yarışma haklarını devralarak İstanbul 1. Amatör Ligde mücadele edecek olan Ümraniye İnkilapspor, Ümraniye İlçesinin yeni takımlarından biri oldu.

Yaklaşık 2 yıldır Alt yapıda çalışmalarını sürdüren Ümraniye İnkilapspor Pandemi süresi sona erdiğinde 2020 – 2021 sezonunda İstanbul 1. Amatör Liginde A takım ve Altyapı gruplarında liglere katılarak faaliyetlerine resmi olarak başlayacak.

Mavi Beyaz renkleri ile sahalarda mücadele edecek olan Ümraniye İnkilapspor Kulübünün Başkanlığını Abdullah Aydın yapıyor. Bölge iş adamlarının ve esnaflarının yer aldığı güçlü isimler yönetim kurulunu oluştururken, Sivasspor takım kaptanı Ziya Erdal’da yönetim kurulunda yer alıyor.

Takımda Sportif Direktör olarak Selami Aydın görev yapacak. A Takımın başına Teknik Sorumlu olarak Erdal Erdem’i getiren Ümraniye İnkilapspor Alt yapıyı Antrenör Uğur Sağlam’a emanet etti.

Futbol okulu çalışmalarımız meyvelerıni verdi
Yeni ismimiz, yeni rengimizle ilçeye yeni bir takım daha kazandırdıklarını ifade eden Ümraniye İnkilapspor Kulüp Başkanı Abdullah Aydın “ 2 yıl önce başlattığımız Futbol Okulu çalışmalarımız ilk meyvelerini verdi. Şuan da Altyapıda U11, U12, U13, U14, U15, U16 ve U17 takımlarımız hazır durumda. Futbol Okulumuz Akademisyen hocalarımızın kontrolünde çalışırken, çocuklarımızın küçük yaşlarda sistemli ve disiplinli çalışmaları ile futbol eğitimi almalarına yardımcı oluyorlar. Kulüp olarak biz, öncelikle iyi bir insan, başarılı bir sporcu ve eğitim ile futbolu bir arada götürebilecek sağlıklı nesiller yetiştirebilmek için uğraşıyoruz. Kısa sürede kurduğumuz ve idmanlarına başladığımız A takımımız ise 1. Amatör ligde mücadele ederek ilçemiz Ümraniye’yi başarı ile temsil edecektir “ dedi.

Aydın : Yeni Ziya’lar ve Uğurcan’lar çıkaracağız
Ümraniye İnkilap Spor Sportif Direktörü Selami Aydın “ Mahallemizdeki büyük potansiyeli görüp 2 yıl önceden futbol okulu çalışmalarımızı başlatmıştık. Ümraniye İnkılap Mahallesinden yetişen Sivasspor kaptanı Ziya Erdal, Trabzonspor kalecisi Uğurcan Çakır ve 2. Lig ve 3. Ligde mücadele eden bir çok profesyonel oyuncu var. Şuan ki mevcut oyuncularımız da bu potansiyeli görüyor yeni Ziya’lar ve yeni Uğurcan’lar çıkarmak için çalışmalarımıza bu yönde devam ediyoruz” dedi.

Alt yapıda marka olacağız
Ümraniye İnkılap Spor Alt yapı Antrenörü Uğur Sağlam “ Ümraniye İnkılap Mahallesi ve çevresinden gelen çocuklarımıza futbol temel eğitimi vermek, beraberinde spor kültürü kazandırmak, sosyal bir çevre sahibi olarak topluma yararlı bireyler olarak kazandırılmasına katkıda bulunmak, çocuklara futbol oyununu sevdirmek, spor yaparken paylaşmayı ve rekabeti öğretmek ana hedefimizdir. Ümraniye İnkilapspor olarak Alt yapıda önce Ümraniye ilçemizde ardından liglerde başarılı olarak marka olmak istiyoruz. Sıcak bir aile ortamı olan kulübümüzde futbol eğitimi almak isteyerek aramıza katılmak isteyen herkese kapımız açıktır.” dedi.

Kayıtları devam eden Ümraniye İnkilapspor Alt yapısı için İletişim Telefonu : 0541 426 28 29

Futbolamator.com

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Yusuf Eren Aydın dedi ki:

  Biz geldik👊

 2. İbrahim Efe Aydın dedi ki:

  Bizim hikayemiz daha yeni başlıyor 🔵⚪

 3. Ramazan Kalkan dedi ki:

  Semtimize hayırlı ve uğurlu olsun insallah.Abdullah hocam, size ve teknik heyetimize başarılar dilerim…

 4. İlyas Ezber dedi ki:

  Hayirli Ugurlu Olsun….Basarilar Dilerim..Mahalleli Abilerim..Kardesim…

BİR YORUM YAZ