Futbol Amatör

Demirkol : Hedefimiz 3. Lige çıkmak

Demirkol : Hedefimiz 3. Lige çıkmak

Demirkol : Hedefimiz 3. Lige çıkmak

İstanbul Sinopspor Futbol şube sorumlusu Hüseyin Demirkol yaptığı açıklamasında gurbetteki ortak gururumuz İstanbul Sinop Spor’a gönül veren, yönetici, taraftar ve samimi Sinoplulara çağrı yaptı.

Bu kulüpte sporcu, genel kaptan, yönetici ve başkanlık yaparak ömrünün büyük bir bölümünü bu camiaya adamış bir kardeşinizim. Kulüp yönetmenin, finans sağlamanın, bu camiada başkanlık yapmanın, her ortamda hakkıyla kulübü temsil etmenin, bilhassa bu armayı taşıyan bayrağı bir ileri götürmenin zorluğunu bilen bir kardeşiniz olarak, mevcut başkan ve yönetiminin işinin hiçte kolay olmadığını biliyorum.

İstanbul Sinop Sporun Sinop ve Sinopluya kazandırdığı iğmeyi kimse görmemezlikten gelmemeli. Kendisiyle gurur duyduğumuz değerli başkanımız Rafet Orhan’ı bu mücadelesinde asla yalnız bırakmamalıyız. Başkanımız Rafet Orhan kulübümüzün kurulduğu günden bu yana, kapısını çalan her yöneticiye gereğinden fazla bile maddi ve manevi desteği esirgememiştir. Bütün sinopluları ve sporseverleri takımına maddi manevi desteğe davet ediyorum. Hedef koyulan 3. Lig yolunda eğer ki başarılı olmak isteniyorsak kimse neme lazımcı olmamalı ve omuz vermelidir ifadelerini kullandı.

Yılmaz Aktepe

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ