Futbol Amatör

Sunay : Güçlü kadro kurmak zorundayız

Çekmeköy
Sunay : Güçlü kadro kurmak zorundayız

Sunay : Güçlü kadro kurmak zorundayız

Bölgesel Amatör Lig yeni takımlarından olan İstanbul Sinop spor Genel Kaptanı Mehmet Sunay sezon öncesi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, uzun zamandan sonra böyle güçlü bir Başkan ve yönetimle birlikte çalışmanın kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.

2020 – 2021 Futbol sezonu Bölgesel Amatör Lig ‘de mücadele edecek olan İstanbul Sinop spor Genel Kaptanı Mehmet Sunay, iyi bir sezon öncesi geçirip lige güzel bir giriş yapmak istediklerini söyledi.

Yönetim ve başkanın güçlü olması sonrasında transfer sürecine çok hızlı ve etkili başladıklarını ifade eden Mehmet Sunay, transfer anlamında çok iyi işler yaptıklarını ifade etti.

Doğru ve önemli isimleri takıma kazandırdıklarını belirten Genel Kaptanı Mehmet Sunay, zor geçecek olan lig öncesi iddialı ve güçlü kadro oluşturmak zorunda olduklarını söyledi.

Hem kaliteli hem de alternatifli kadro oluşturmak için doğru adımlar attıklarına inandığını belirten Sunay, takımı yeni sezona en iyi şekilde hazırlayacaklarını söyledi.

Yeni sezonun çalışmalarımızı TFF’ nin takvimine göre başlayacağız şuna kadar her hangi bir gelişme yok her an başlayacak bir şekilde kulüp olarak o yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Genel Kaptanı Mehmet Sunay, yeni sezon öncesi iyi çalışıp, iyi hazırlanıp lige güzel bir giriş hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Yılmaz Aktepe

HABERİ PAYLAŞ
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ