Futbol Amatör

Şenol Demir Ümraniyespor’la nikah tazeledi

Kayıt
Şenol Demir Ümraniyespor’la nikah tazeledi

Şenol Demir Ümraniyespor’la nikah tazeledi

Lig ekiplerinden Ümraniyespor’un alt yapı koordinatörlüğü konusunda anlaşmaya varan tecrübeli çalıştırıcı Şenol Demir, yeni sezonla ilgili plan ve projelerini kulübün Başkanı Tarık Aksar’la bir araya gelerek anlattı.

Yeni sezonla ilgili ve geçmiş sezonlarla ilgili fikir alış verişi yapan Demir ve Aksar görüşme sonrasında 2 yılda herkesin imreneceği bir takım oluşturmak.

Yeni sezon öncesi Ümraniyespor’la tekrar anlaşma yaparak, Türkiye’de parmakla gösterilecek bir alt yapıya sahip olabilmesi için çalışmalar yapacığını belirten teknik direktör Şenol Demir ” Yıllardır Ümraniyespor’un alt yapısında çalışıyorum.  Bu sezon öncesi kulübümüzün Başkanı Tarık Aksar’la bir araya geldik. ve tekrar anlaşmaya vardık ve 2 yıllık anlaşma yaptık. Yılardır bazı projelerimizi hayata geçirdik ve bunların karşılığını A takımına çıkarttığımız oyuncularla aldık.  Bu sezon öncesi alt yapımızdan A Takımımıza 5 futbolcu verdik” dedi.

“Tesislerimizi yenileceğiz”

Ümraniyespor’un Alt yapıya verdiği önemin büyük olduğunu söyleyen tecrübeli teknik direktör Şenol Demir ” Kulübümüzün Başkanı ve yönetimi önümüzdeki sezonla ilgili alt yapıya  bu sezon daha da önem vereceklerine biliyorum. A Takımının eskiden kullandığı tesislerin düzenlenerek Alt yapıya verilecek. 35 kişinin kamp yapabileceği bir şekilde düzenlenecek.  Teknik heyetinde kullanabileceği ve çalışmalarını yapabileceği bir tesis haline gelecek.  Bu sayede plan ve projelerimizi daha rahat yapabileceğiz” dedi.

“Futbolcu fabrikası olacağız”

Ümraniyespor’un iyi bir alt yapıya sahip olduğunu belirten teknik direktör Şenol Demir “Yıllardır alt yapısında büyük ivme kazandı.  Önümüzdeki yıllarda uygulayacağımız projelerle, Türkiye’nin ileri gelen takımları le yarışacak duruma geleceğiz.  Bu konuda bize güvenen ve her türlü imkânı sunan başta kulüp Başkanımız Tarık Aksar’a ve yönetime teşekkür ediyorum.  Bizim plan ve projelerimizle yakın bir zaman diliminde tam bir bir futbolcu fabrikası haline geleceğiz.  Bu şekilde herkesin gözü Ümraniyespor’da olacaktır” dedi.

Hakan Songur

HABERİ PAYLAŞ
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ