Futbol Amatör

Prime IT Çamlıcaspor’a sponsor oldu

Prime IT Çamlıcaspor’a sponsor oldu

Prime IT Çamlıcaspor’a sponsor oldu

Girişimci genç mühendisler tarafından kurulan, bilişim ve yazılım sektörünün lider kuruluşu Prime IT, geçen yıllarda olduğu gibi 2020-2021 sezonunda da Süper Amatör Lig ekiplerinden Çamlıca Spor Altyapı takımlarına sponsor oldu.

Sponsorluk sözleşmesi Prime IT yetkilisi Suat Gürsoy Bey ve Çamlıca Spor Kulübü Yöneticilerinin katılımı ile Kulüp tesislerinde imzalandı.

Prime IT yetkilisi Suat Gürsoy, Çamlıca Spor’un gençlere verdiği emeği gördüklerini ve bunun için destek verdiklerini, tüm kişi, kurum ve kuruluşları da hizmetlerine, faaliyetlerine güvendikleri, beğendikleri amatör takımlara destek vermeye davet etti.

Çamlıca Spor Kulübü Yönetim Kurulu adına Başkan Ali Albayrak yaptığı konuşmada “ Kulübümüze destek veren Suat Gürsoy Bey ve İsa Özseyhan Beylerin şahsında tüm Prime IT Ailesine çok teşekkür ediyorum. Bizim asıl hedefimiz amatör takımlarımızın başarısını artırmaktan daha çok sokakta özellikle kötü alışkanlıkları bulunan veya kötü alışkanlıklar kazanabilecek olan çocuklarımızı tespit edip spora kazandırmak. Ben değerli sponsorumuza böyle bir duyarlılık örneği gösterdiği için tekrardan çok teşekkür ediyorum. Bizlere destek çıkmak isteyen kurum ve kuruluşlar ile her türlü proje yapmaya bizler hazırız” dedi.

Futbolamator.com

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ