Futbol Amatör

İstanbul Mesudiyespor tarihinde bir ilk

İstanbul Mesudiyespor tarihinde bir ilk

İstanbul Mesudiyespor Tarihinde Bir İlk

İstanbul Süper Amatör Ligde mücadele eden İstanbul Mesudiyespor tarihinde bir ilke imza attı.

4 yıldır İstanbul Süper Amatör Ligde mücadele eden her sezon kurduğu iddialı kadrolar ile adından söz ettiren İstanbul Mesudiyespor 2020 – 2021 sezonu öncesi yönetim kurulunda değişikliğe gitti.

Yüksel Şener Başkanlığında sezona iddialı bir kadro ile girmeyi planlayan İstanbul Mesudiyespor yönetime iki bayan yönetici alarak tarihinin ilk bayan yöneticilerini kulübe kazandırmış oldu.

2020 – 2021 Sezonu planlamasını yapan İstanbul Mesudiyespor yönetimi değerlendirmeler sonucunda Başkan Yardımcılığı görevine Esengül Özkan’ı Genel Sekreterliğe ise Sevgi Aydın’ı getirdi.

Liglerin akıbetinin ne olacağı belirsizliğini korurken İstanbul Mesudiyespor  yönetimi çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Önümüzdeki günlerde teknik kadroyu açıklayacak olan İstanbul Mesudiyespor iddialı bir kadro ile de  İstanbul Süper Amatör Ligin en güzide takımını kurmayı planlıyor.

İstanbul Mesudiyespor Başkanı Yüksel Şener ” İstanbul Mesudiyespor  ailesi olarak her sezona iddialı bir kadro kurarak çıkıyoruz, çünkü biz koca bir ilçeyi temsil ediyoruz. İstanbul’da yaşayan Mesudiyelilerin birleştirici noktası biziz, bunun bilincindeyiz ve buna göre hareket ediyoruz. İş İnsanlarımızın, Mesudiyeli hemşehrilerimizin ve taraftarımızın desteği ile bu sezon Bölgesel Amatör Lig’e yükselmek istiyoruz.”dedi.

Başkan Yardımcısı Esengül Özkan ” Bayanlar futboldan anlamaz doğrudur fakat bayanlar her ortama naiflik getirir, güzelleştirir, bayanın elinin değdiği heryerde başarı kaçınılmaz olur. Bende futboldan anlamam ama bizim içimizde olan memleket sevdası  bizimde spor camiasının içinde olmamızı sağlıyor. Bana güvenen değerli başkanım ve yönetim kuruluna teşekkür ederim, hep birlikte hedeflerimizden şaşmadan ilçemizi en güzel şekilde temsil etmeye devam edeceğiz hep birlikte nice şampiyonluklar  yaşayacağız.”dedi

Genel Sekreter Sevgi Aydın ” Öncelikle bu göreve layık gören değerli başkanım Yüksel Şener ve yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ederim. İstanbul Mesudiyespor tarihinin ilk bayan yöneticileri olmakta ayrıca gurur verici oldu. Ben eminimki bizim şansımıza bu sezon oluşturacağımız takım şampiyon olacaktır.”dedi.

Onur Okutan

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ