Futbol Amatör

“Fikret Sivri Spor Kulüplerini şaha kaldıracak”

Kayıt
“Fikret Sivri Spor Kulüplerini şaha kaldıracak”

“Fikret Sivri Spor Kulüplerini şaha kaldıracak”

İçerenköy İY Spor Kulübü Başkanı ve Ataşehir Spor Kulüpleri Platformu Başkanı Ali Akın yaptığı açıklamada, “Fikret Sivri’nin İstanbul ASKF seçimlerinde Başkan olarak çıkacağını düşünüyorum” dedi.

Ataşehir İlçesinde mevcut yönetim tarafından son 9 yıl boyunca elle tutulur somut bir hizmet yapılmadığını anlatan Ali Akın, “Fikret Sivri ile tanıştıktan ve Başkan’ın gerçekçi projelerini gördükten sonra tavrımız netleşti. Ataşehir’e şu ana kadar yapılmayan çalışmalar Fikret Bey’in döneminde ivme kazanacak. Bizim niyetimiz önce İstanbul’a ardından da kendi ilçemiz olan Ataşehir’e samimiyetle hizmet etmek ve futbolun kalkınmasına yardımcı olmak. İki adayı değerlendirdiğimizde Fikret Başkan’ın olumlu yönlerini de gördükten sonra kesin kararımızı verdik” şeklinde konuştu.

“İstanbul futbolunu güzel günler bekliyor”
Ataşehir Spor Kulüpleri Platformu’na bağlı Kulüplerin de Fikret Sivri’ye destek vereceğine vurgu yapan Ali Akın, “Biz başkaları gibi kayıtsız ve şartsız destek vermiyoruz, bizim şartımız samimiyet, dürüstlük ve çok çalışmaktır… Başkanımızın seçildikten sonra her daim yanında olacak ve onun spor adına yapacağı hizmetlerde en büyük destekçisi olacağız” ifadelerini kullandı.

Ataşehir ilçesinde son yıllarda ismi hep başarılarla anılan Ali Akın, “İstanbul futbolunu ve Ataşehir’in Spor Kulüplerini güzel günler bekliyor, nasip olursa Kasım ayında Kulüplerimizin de desteği ile seçimden galip ayrılan taraf olacağız. Daha sonra ise alt yapı başta olmak üzere, futbolun diğer tüm kategorilerinde var olup, diğer spor dallarına da tam destek verip, Kulüplerimizin menfaatine ve Türk sporuna katkı sunmak adına büyük bir çalışma içine gireceğiz” dedi.

Ali Kemal Demir

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ