Futbol Amatör

Seymen Gençtürk basın açıklaması yapacak

Kurban Bayramı
Seymen Gençtürk basın açıklaması yapacak

Seymen Gençtürk basın açıklaması yapacak

Küçükçekmece Kulüpler Birliği Başkanı Seymen Gençtürk’ün gündemdeki konular hakkında basının karşısına geçerek açıklama yapacağı öğrenildi.

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu eski Yönetim Kurulu Üyesi olan ve geçtiğimiz dönemlerde ASKF Başkanlığına aday olan, kaybettikleri seçimde hukuksuzluk olduğu iddiası ile mahkemeye başvuran Seymen Gençtürk’ün basın açıklamasında seçimler hakkında konuşması bekleniyor.

‘ASKF seçimlerinde gerçek olmayan Kulüplerin oy kullanmasına mani olmak ve sandıklarda delegelerin hür bir şekilde oy kullanması seçim zaferi getirir’ cümlesi ile akıllarda kalan Seymen Gençtürk’ün, son gelişmeleri değerlendirmesi konusunda İstanbul basını ve kamuoyunu bilgilendireceği öğrenildi.

Gençtürk, ekibinin fikirlerini alacak

Edindiğimiz bilgilere Gençtürk’ün açıklamasında iki konuyu gündeme getirmesi bekleniyor. Daha önce de İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’na aday olan Gençtürk’ün yeniden aday olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. Ancak, çok kuvvetli ve farklı kaynaklardan teyit ettiğim bilgilere göre, ekibiyle istişare edecek olan Küçükçekmece Kulüpler Birliği Başkanı’nın çalışma arkadaşları ve Kulüp Başkanları ile birlikte fikir birliğine vardıktan sonra İstanbul ASKF Başkan Adayı Fikret Sivri’ye tam destek verdiğini ve birlikte hareket ettiklerini kamuoyuna açıklaması büyük olasılık…

Fikret Sivri’yi desteklemesi bekleniyor

Seçim süreçlerini dikkatle takip eden birisi olarak ben de Seymen Gençtürk’ün İstanbul ASKF Başkan Adayı Fikret Sivri’ye destek olacağını ve yönetiminde aktif görev alacağını düşünüyorum zira Gençtürk, iki dönem önce yapılan seçimde İstanbul’da sözü geçen bir otoriter kişiye, “Ali Düşmez’i adaylıktan çekin, ben de adaylık başvurumu geri çekeyim. Benim düşünceme göre, birleştirici ve İstanbul’da barışı sağlayacak kişi de ASKF Genel Başkan Vekili Fikret Sivri’dir. Bu teklifim kabul görürse Fikret Sivri’nin adaylığını da desteklerim” ifadelerini kullanmıştı. Şimdi iki spor adamının birlikte seçime girmesi bekleniyor.

Ali Kemal Demir

HABERİ PAYLAŞ
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ