Futbol Amatör

Esenler Kulüpleri Fikret Sivri’yi ağırladı

Esenler Kulüpleri Fikret Sivri’yi ağırladı

Esenler Kulüpleri Fikret Sivri’yi ağırladı

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanlığı adaylarından Fikret Sivri seçim çalışmalarına Esenler ilçesinde devam etti.

Esenler Belediyesi Kültür merkezinde sabah kahvaltısında Esenler Amatör Spor Kulüpler Birliği Başkanı Serdar Balekoğlu tarafından karşılanan İASKF Başkan adayı Fikret Sivri, Esenler ilçesi amatör spor kulüp başkanları ile bir araya geldi.

İstanbul Amatör Spor Kulüpler Federasyon Başkan adayı Fikret Sivri, İstanbul ASKF’de, Sait Yücel Başkanlığında 2 dönem görev yaptığını ve ardından da 7 yılı Başkan vekili olmak üzere 9 Yıl Amatör futbola yönetici olarak hizmette bulunduğunu söylerken, bir dönem başkanlık yaptıktan sonra ikinci dönem aday olmayacağını ve görevini genç Başkanlara devredeceğini söyleyerek kulüplerden destek istedi.

İstanbul futbolunu birlikte yöneteceğiz ve birlik beraberlik içinde amatörlerin şartlarının iyileştirilmesi adına olabildiğince çok mesai harcayacağız ifadelerine yer veren Fikret Sivri “ İstanbul’da bir tane amatör maça gidemiyorsan o kadar vaktin yoksa bırakacaksın TASK Başkanısın, Futbol Federasyonu yönetim kurulu üyesi 5. Başkan vekilisin İstanbul’a olmanın ya da bir başka arkadaşının seninle bir şey paylaşmış seninle beraber mücadele etmiş seçilme ne sebep olmuş arkadaşlarından birinin oraya gelmesinde ne gibi bir sakınca olabilir. Tüm İstanbul amatörlerini kucaklayacak birlik beraberlik içinde hizmet için yönetmeye talibim “  ifadelerini kullandı.

Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk “ Ben bu Ali Düşmez’den rahatsızım. Benden olan, olmayan anlayışı var. Covid sürecinde antrenörler mağdur. Tesisleri olan kulüpler ve çalışanları mağdur. Kulüplerin bu adamadan kurtulması lazım Fikret başkanı var gücümüzle destekleyeceğiz. Elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Hiçbir şartta kongreyi bırakmayacağız. Bu koltuklar onların tapulu yerleri mi? Bıraksınlar artık yazık, günah “ diye konuştu.

Yılmaz Aktepe

HABERİ PAYLAŞ
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ