Futbol Amatör

Atlasspor Yönetiminden şok karar

Atlasspor Yönetiminden şok karar

Atlasspor Yönetiminden şok karar

Bölgesel Amatör Lig 10. Grup ekiplerinden Atlasspor Yönetim Kurulu spor camiasını çok şaşırtacak bir karara imza atarak sportif faaliyetlerini durdurduğunu açıkladı.

Maltepe temsilcisi bu kararı İdari Kadro, Teknik Ekip ve Futbolcularına bildirdi.

Kırmızı Beyaz Mavililer ilk olarak 2017-2018 sezonunda İstanbul 2. Amatör ligde Atlasspor olarak liglere katılmış ve akabinde 2018-2019 sezonunda Fatih temsilcisi İstanbul Malatyaspor’un yarışma haklarını devralarak İstanbul Süper Amatör Ligde şampiyon olup Bölgesel Amatör Lige yükselmişti.

2019 – 2020 sezonunda yükseldiği Bölgesel Amatör Lig 10. Grupta mücadele ederek sezonu 7. Sırada tamamlayan Atlasspor Yönetim Kurulu, bazı sebebleri gerekçe göstererek sportif faaliyetlerini durdurduğunu açıkladı.

Atlasspor Yönetim Kurulunun açıklaması aşağıdadır.

Değerli Atlasspor aile fertleri,

Siz kardeşlerimize Atlasspor adı altında faaliyet gösterdiğimiz 3 sene boyunca elimizden geldiğince her konuda yardımcı olmaya çalıştık. Gün geldi sevindik, gün geldi üzüldük, yanımıza kalan dostluğumuzun en gurur duyduğumuz tarafı bu duyguları kalben paylaşmış olmamız.

Sizlere verdiğimiz değeri asla ve hiçbir ortamda ezmedik ezdirmedik. Göstermiş olduğunuz saygı sevgi ve olgunluğa teşekkür ederiz.

Faaliyet gösterdiğimiz süre boyunca çabaladığımız amacımızı yerine getiremediğimizi gördük. İnsan yetiştirmek ve insani değerleri ön planda tutan dürüst ahlaklı sporcu yetiştirme projemizin çeşitli ve sayıca çok başvurularımızda sonuç alamadığımızın farkına vardık. Bu vesile ile çıktığımız yolda sportif faaliyetlerimizi durdurma kararı aldık.

Bu ayrılığın sportif anlamda olduğuna kanaat getirmenizi diler, dostluğumuzun her zaman daim olduğunu, abi kardeşlik müessesemizin devam edeceğini bildiririz. Atlasspor Yönetim Kurulu

Murat Nazik

HABERİ PAYLAŞ
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ