Futbol Amatör

Kol: Fırsatçılık yapılmaya çalışıldı

Kayıt
Kol: Fırsatçılık yapılmaya çalışıldı

Kol: Fırsatçılık yapılmaya çalışıldı

Sancaktepe Futbol Kulübü Başkanı Fatih Kol, TFF 2. Lig’in 18 Temmuz’da başlaması kararı ile ilgili, “ TFF en adil kararı verdi. 9. Sıradaki takımın bile play-off talebi oldu. Pandemi göz önünde bulundurularak fırsatçılık yapılmaya çalışıldı “ dedi.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Sancaktepe Futbol Kulübünde Başkan Fatih Kol, TFF 2. Ligin 18 Temmuz’da başlayacak olması ile açıklamalarda bulundu.

Federasyonun müsabakaları devam ettirmesinin doğru bir karar olduğunu söyleyen Başkan Kol, “ Verilen karar doğru bir karar. Federasyon en adil kararı verdi. Bundan başka karar verseydi hiçbir takımı memnun edemeyecekti. Kulüpler Birliği ve başkanların farklı istekleri oldu. 9. Sıradaki takımın bile play-off talebi oldu. Pandemi göz önünde bulundurularak fırsatçılık yapılmaya çalışıldı. Bunlara izin verilmedi. Başlama tarihi 18 Temmuz mu olmalıydı tartışılabilir. Çıkan takımların transferleri, kalanların transfer politikası, bunlar çok dar zamana kaldı. Federasyon zor bir süreçten geçiyor. İyi bir karar verdiklerini düşünüyorum. Tarih ile alakalı da daha öne çekilebilirdi “ şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ