Futbol Amatör

Kavacıkspor’da heyecanlı bekleyiş

Kavacıkspor’da heyecanlı bekleyiş

Kavacıkspor’da heyecanlı bekleyiş

İstanbul Süper Amatör Lig Klasman Grubunun Beykoz Temsilcilerinden olan Kavacıkspor’da heyecanlı bekleyiş devam etmekte…

Klasman Grubunda ilk iki maçın ardından başlayan Pandemi Süreci nedeni ile maçlar durmuş iken, haftalardır çıkacak kararı bekleyen kulüpler kervanında olan Kavacıkspor, TFF’nin en doğru kararı vereceği kanaatinde.

Kavacıkspor Kulüp Başkanı ve aynı zamanda futbol Takımı Kaptanı olan Bedri Güntay yaptığı açıklamada, ” İki kez Klasman Grubunda bulduğumuz şansı değelerdirememenin üzüntüsünü yaşamıştık. Bu sezon hedefimiz olan Bölgesel Amatör Lige çıkmayı çok istiyoruz. Üçüncü kez gelen şansı bu kez geri tepmemeye kararlı idik. Ancak bilindiği üzere Dünyada yaşanan salgın süreci sonrasında maçlar durdu. Haftalardır tüm kulüpler gibi bizde heyecanlı bir bekleyiş yaşamaktayız. Biz Bölgesel Amatör Lig için hazırız. Bilindiği üzere TFF nezdinde karar aşamasına gelindi, mesele her yönü ile incelendi. Kulüp olarak beklentimiz şu ki imkanlar doğrultusuna Klasman Grubuna mücadeleye çıkan tüm takımlar Bölgesel Amatör Lige yükseltilsin. TFF, Ali Düşmez ve ekibinin en doğru, en mantıklı kararı alacağı kanaatindeyiz. Ortaya çıkacak her karara saygı olacağız ” diye konuştu.

Talip Ercan

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ