Futbol Amatör

Beykoz Yenimahallespor’da 1. Amatör Ligde

Beykoz Yenimahallespor’da 1. Amatör Ligde

Beykoz Yenimahallespor’da 1. Amatör Ligde

İstanbul 2. Amatör Lig 14. Grupta Beykoz İlçesini temsil eden Beykoz Yenimahallespor’da İstanbul 1.Amatör Lige Yükselme haberinin gelmesi camiada sevince neden oldu.

Bu sezon yer aldığı grupta çıkmış olduğu 8 maçtan 3 galibiyet, üç mağlubiyet ve 2 de beraberlikle ayrılan Beykoz Temsilcisi maçlar iptal edilmeden 4. sırada yer almakta idi.

Beykoz İlçesinin deneyimli Teknik Adamlarından Eyüp Aktaş’ın Sportif Direktörlüğü, Turgay Tekin Antrenörlüğünde maçlara çıkan Beykoz Yenimahallespor Takımında uzun süredir beklenen Sahalarının yapılmaya başlanması ve sona gelinmesi nedeni ile yaşanan sevinç ardından bu kararın gelmesi ile çifte katlanmış oldu.

Beykoz Yenimahallespor Kulüp Başkanı Pehlivan Gündoğdu, kendi yörelerinin futbolcularından olan bir kadro ile çıktıkları ligde mutlu sona ulaşmaktan dolayı heyecan ve mutluluk yaşadıklarını ifade ederken, “Bu başarıda emeği olan Teknik Kadrodaki isimleri ve futbolcu kardeşlerimi kutlarım. Özellikle futbolcu kardeşlerim kendi mahallelerinin takımını tercih ederek, başarıda önemli bir pay sahibi olmuşlardır. Federasyonumuza da verdiği karardan dolayı teşekkür etmek istiyorum” dedi.

15 yıllık müthiş bir mücadele örneği sonrasında Beykoz Yenimahallespor Sahasının Beykoz Belediyesi tarafından yapılmasının 1.Amatör Lige çıkma sevinçlerini çifte katladığını ifade eden Başkan Gündoğdu, “Bu güne kadar sahamız için mücadele eden tüm isimlere teşekkür ediyorum, aralarında atlayacağım, unutacağım kişiler olmasın diye toptan bir teşekkür de bulundum. Öte yandan yılların hayalini gerçekleştiren Beykoz Belediye Başkanımız Sayın Murat Aydın’a, Başkan Yardımcıları Engin Köklü ve Fatih Sağlam’a, Beykoz Belediyesi Mecli Üyesi Fatih Çelik’e şahsım ve camiamız adına teşekkürlerimi iletiyorum” şeklinde konuştu.

Talip Ercan

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ