Futbol Amatör

TÜFAD’ın Ramazan ayı desteği sürüyor

TÜFAD’ın Ramazan ayı desteği sürüyor

TÜFAD’ın Ramazan ayı desteği sürüyor

Paylaşma ve bereket ayı Ramazan’ın gelmesiyle yardım çalışmalarını hızlandıran TÜFAD İstanbul Şubesi, Üye Antrenörlerine ikinci defa erzak ve alışveriş çeki dağıtımını da gerçekleştirdi.

Başkanlığını Hasan Aslan’ın yaptığı Türkiye Futbol Antrenörler Derneği (TÜFAD) İstanbul Şubesi kendilerine başvuran Antrenörlerine Ramazan ayında ikinci defa alışveriş çeki dağıttı.

Ramazan ayı başlamadan hemen önce yapılan duyuruya başvuru yapan, çalışmayan, maddi sıkıntı içinde olan ve sabit bir geliri olmayan Antrenörlerine tek tek ulaşan TÜFAD İstanbul Şubesi, ikinci yardımda yine Antrenörlerin kapısına giden TÜFAD İstanbul Şubesi Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine, ilçelerde gönüllü Antrenörler de destek oldular ve hizmetin çabuk ve güvenli bir şekilde ulaşmasına katkıda bulundular.

Çocuklar unutulmadı

TÜFAD İstanbul Şubesinin sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde Antrenörlerine hızlı bir şekilde ulaşmayı başardığı çalışmada ilkinden farklı olarak Antrenörlerin çocukları da düşünüldü ve İstanbul merkezli bir mağazalar zincirinden alışveriş çeki de zarfların içine ilave edildi.

Zafer Karagöz’ün ailesine ziyaret

Geçtiğimiz günlerde vefat eden Adanaspor’un yardımcı antrenörü Zafer Karagöz’ün ailesine taziye ziyareti yapan TÜFAD İstanbul Şubesi Başkanı Hasan Aslan, Genel Sekreteri Nejat Öntaş ile Başkan Yardımcı Cem Çalışkan merhum Zafer Karagöz’ün eşi ve çocuklarıyla dertleştiler.

Bir ayda yaklaşık 150 bin TL tutarında bir miktarı 800’ye yakın Antrenörlerine ulaştıran TÜFAD İstanbul Şubesinin toplamda 4.000’e yakın kayıtlı üyesi bulunuyor.

Ali Kemal Demir

HABERİ PAYLAŞ
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ