Futbol Amatör

Oğuz Yılmaz semtini unutmadı

Oğuz Yılmaz semtini unutmadı

Oğuz Yılmaz semtini unutmadı

Futbola 10 yaşındayken Kartal Cevizli Gençlergücü Spor altyapısında başlayan Süper Lig oyuncusu Oğuz Yılmaz, doğup büyüdüğü ve futbola başladığı semti Cevizli’yi unutmayarak ihtiyaç sahiplerine yardım yapacağını belirtti.

TFF Süper Lig takımlarından Yukatel Denizlispor’da başarı ile semtini temsil eden 27 yaşındaki Oğuz Yılmaz Cevizli Mahallesinin Muhtarı Memiş Dikilitaş’ı arayarak yardım etmek istediğini söyledi.

Cevizli Mahallesinin sevilen muhtarı Memiş Dikilitaş yaptığı açıklamada “ Mahallemizde doğuyup büyüyen ve futbola kulübümüz Cevizli Gençlergücü Spor’da başlayan Oğuz Yılmaz şuanda Süper Lig ekiplerinden Yuketel Denizli Spor’da üstün bir başarı ile futbol oynamakta. Yeteneği ve Hırsı ile tanıdığımız kardeşimizin ismi Milli Takımımızla anılmakta ve bu bize büyük bir gurur duyurmakta. Futbolcu kardeşimiz mahallesini unutmadı ve mahallede ihtiyaç sahiplerine yardım etmek maksatlı beni arayarak Maddi ve Manevi Yardımda bulunacağını ifade etti. Bizde Cevizli Mahallesi olarak her zaman kardeşimizin yanında ve arkasında olduğumuzu belirtmek isteriz. Dualarımız seninle Oğuz Yılmaz “ dedi.

Futbolamator.com

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ