Futbol Amatör

Yaşar : Hak eden kazansın

Yaşar : Hak eden kazansın

Yaşar : Hak eden kazansın

İstanbul Süper Amatör Lig için Pazar günü Gümüşsuyuspor ile mücadeleye çıkacak olan Kanlıcaspor’da da heyecan yaşanmakta.
Kırmızı-Beyazlı ekibin Kulüp Başkanı Ali Esat Yaşar iki Beykoz temsilcisinin müsabakasından hak edenin kazanmasını dilediklerini söylerken, ” Ne yazık ki iki Beykoz takımı bir birlerine rakip oldu. Tatlı, güzel bir mücadele örneği sergileneceğini umuyorum. Ben bütün samimiyetimle şunu ifade etmek isterim ki, hak edenin hakkı ile kazanacağı bir maç diliyorum. Süper Amatör Lig kime nasip ise o çıksın. Tabii ki gönül bu aşamaya kadar başarı ile gelmiş iki takımın da çıkmasını istiyor ancak sonuçta bu mutluluğu bir takım yaşayacak. Bu maçın tüm Beykoz’a örnek olacak bir mücadeleye sahne olmasını istiyoruz. Sonuç ne olursa olsun Gümüşsuyuspor ile dostluğumuz sonuna kadar devam edecektir ” diye konuştu.

Başkan Yaşar geride kalan grup maçlarının da kısa bir değerlendirmesini yaparken, ” Bu sezon çok şanssız maçlarımız oldu, zor maçlardan alnımızın akı ile çıkarken, hiç hesapta olmayan maçlarda puan kayıpları yaşadık. Aslında işi son maçlara bırakmamamız gerekmekte idi. 5 futbolcumuz sakatlık yaşadı, öte yandan takımın yabancı oyuncusunun oturma izni sona erince lisansı da askıya alındı. Şubat ayından önce de kendisinden yaralanma şansımız da yok. Takıma 5 oyuncu takviyesi yapıldı. Tabii ki bu andan sonra Süper Amatör Lig camiamızda yeniden heyecan yaşattı. Çıkmak beklentisi yüksek. Nasip, kısmet diyelim ” şeklinde konuştu.

Talip Ercan

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ