Futbol Amatör

Rüzgarlıbahçe Kadın takımı yemekte buluştu

Rüzgarlıbahçe Kadın takımı yemekte buluştu

Rüzgarlıbahçe Kadın takımı yemekte buluştu

Beykoz İlçesindeki tek Kız Futbol Takımına sahip olan Kulüp, Rüzgarlıbahçespor’da Kulüp Başkanı Asım Özdemir, özel bir yemek etkinliği düzenledi.

TFF Kadınlar Futbol 3. Liginde ve Alt Yaş Gruplarında Beykoz İlçemizi bu kategoride temsil eden takımlara ilk yarının tamamlanmasının ardından özel bir yemek veren Başkan Özdemir, ikinci yarı maçlarında başarı dileklerinde bulundu.

Başkan Özdemir, ” İlçemizi Kadınlar Futbol 3.Liginde temsil ediyor olmanız zaten yeter. Biz sizlerden şampiyonluklar beklemiyoruz, ha tabii ki olursak da bunun heyecan ve mutluluğunu hep birlikte yaşarız. Ancak asıl hedefimiz hem ilçemizi başarı ile temsil etmek, hem de bu anlamda Kadınlar-Kızlar Futbol Takımlarımızda oynamak isteyen ilçe sakinlerine kapı aralamak. İlk yarı maçları tamamlandı, ikinci yarı için takıma yeni isimler, takviyeler geldi. Ben aramıza katılan bu arkadaşlara hoş geldiniz dileklerimi iletmek istiyorum. İlk yarıda maçlarınızda olamadım ancak ikinci yarıda İnşallah sizlerle birlikte olacağız, maçlarınızı izlemeye gayret edeceğiz. Başka kurumlarda da görev ve sorumluluklarım olması ve yoğun gündem yaşamam dolayısı ile vaktim çok dar olsa da mutlak surette hiç olmaz ise bir maçınızda beraber olacağız ” diye konuştu.

Beykoz’un Asenaları olarak da bilinen Rüzgarlıbahçe Bayan Futbol Takımı Sorumlularından Fatma Taşkıranlar ve Futbolcular gerçekleşen yemek organizasyonundan son derece mutlu olurken, Başkan Özdemir’e teşekkürlerini ilettiler. Rüzgarlıbahçespor Kurucularından da olan Yönetim Kurulu Üyesi Bayram Taşkıranlar’da Başkan Özdemir’e bu sezon sergiledikleri performans ve hedefleri hakkında bilgi aktarımında bulundu.

Talip Ercan

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ