Futbol Amatör

Sancaktepespor’dan mükemmel galibiyet

Sancaktepespor’dan mükemmel galibiyet

Sancaktepespor’dan mükemmel galibiyet

İstanbul Süper Amatör Lig 4. Grupta alt sıralardan yükselmek isteyen iki denk takım Sancaktepespor ile Şehzadebaşıspor takımları Sarıgazi Stadında karşı karşıya geldiler.

Üst düzey oynanan mücadelenin ilk yarısı konuk ekibin üstünlüğü ile geçilirken ikinci yarıda etkili ve istekli bir oyun sergileyen Sancaktepespor, zorlu mücadeleyi çevirerek 2-1 kazanmasını bildi.

Mücadeleyi Barış Esa, Batuhan Bulut ve Fatih Bulut hakem triosu yönetirken, Ali Osman Boyraz Saha Komiseri olarak görev yaptı.

Grupta korkulu rüya görmek istemeyen iki takımın 3 puan mücadelesi karşılıklı ataklarla başladı. Pozisyon zenginliği yaşanan çekişmeli mücadelede, ilk yarıyı konuk ekip Şehzadebaşı 44.dakikada Ertoğrul Memioğlu’nun ayağından bulduğu golle 1-0 önde tamamladı.

Sancaktepespor kazanmayı istedi

Mücadelenin İkinci yarısı büyük çekişme içinde başladı. Saha ve seyirci avantajını iyi kullanan ev sahibi ekip tüm hatları ile beraberlik golü aramaya başladı. Oyuncu değişiklileri ile oyunun kontrolünü eline alan ev sahibi ekip 61.dakikada Eren Ardıç’ın golü ile skoru dengeledi 1-1.

Beraberlik golünün morali ile baskılarını arttıran Sancaktepespor 79.dakikada günün başarılı oyuncularından Serkan Turan’ın golü ile 2-1 üstünlüğü yakaladı.

Kalan sürede ve uzatma dakikalarında başka gol olmayınca ev sahibi ekip çok önemli maçı kazanarak 3 puanı hanesine yazdırdı.

Bu galibiyetle 10 puana yükselen Aşkın Bingöl’ün talebeleri gelecek hafta deplasmanda İstanbul Beylikdüzüspor ile karşılaşırken, 8 puanda kalan Şehzadebaşıspor evinde Avcılar Belediyespor’u misafir edecek.

STAT : Sancaktepe
HAKEMLER: Barış Esa, Batuhan Bulut, Fatih Bulut
SAHA KOMSERİ : Ali Osman Boyraz
SANCAKTEPESPOR: Zekeriya Yoleri***, Rıdvan Çelik****, Samet Bozkurt***, Nevzat Kılıç****, Fuat Onur****, Ferdi Yıldız***, Serka Turan****, Mert Çalışkan***, Burak Albayrak***, Mahmut Soğurman****, Emre Ay***
YEDEKLER : Samet Uyar, Erdal Gül, Burak Yıldız, İbrahim Durmuş, Eren Ardıç, Ömer Can Kılıç, Halis Karanfil
TEKNİK SORUMLU : Aşkın Bingöl
ŞEHZADEBAŞISPOR : Muhammed Aydoğan**, Tayip Öztrk**, Samet Birdemir**, Kerim Evren**, Şahin Karakaş**, Murat Begeçaslan***, Ertuğrul Memioğlu***, Yusuf Seyhan**, Oğuzcan Keten**, Nihat Onur Yücedağ**, Ferdi Akpolat**
YEDEKLER : Alpercan Kaya, Yusuf Çataloluk, Taner Çapakçur, Semih Atıl, Mahmut Yıldırım, Yusuf Özlem, Barış Balkın Baylan
TEKNİK SORUMLU : Fatih Ünal

Murat Nazik

HABERİ PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    👍👍

BİR YORUM YAZ